Gå til hovedindhold

Hikvision Digital Technology Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR

Hikvision Digital TechnologyEAN: 6942160489834
Pris fra 1.607 krtil 1.969 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.130 kr 2. maj

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1607 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR
1.607 kr
Til butik
Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P - NVR - 16 kanaler - netværket - 1U

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-7616NXI-K2
EAN: 6942160489834
Varenr.: 1000689246
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR
1.969 kr
Til butik
Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K216P Standalone NVR Oplev sikkerhed med stil med Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K216P Standalone NVR. Denne avancerede netværksvideomaskine er designet til effektiv overvågning og optagelse af video i høj kvalitet, ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksvideorecordere (NVR)
EAN: 6942160489834
Varenr.: 107712

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.607 kr1.607 krKøb
2Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.130 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 3.268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.883 kr.

Den nuværende pris på 1.607 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-7616NXI-K2/16P Standalone NVR de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.607 kr2 kr (0%)
2. jun. 20261.609 kr350 kr (28%)
27. maj 20261.259 kr321 kr (20%)
25. maj 20261.580 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.589 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.600 kr12 kr (1%)
20. maj 20261.612 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.611 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.610 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.609 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret