Gå til hovedindhold

Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE

HikvisionHubs og switchesEAN: 6941264031611
Pris fra 1.180 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 419 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 935 kr 29. maj

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1180 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE
1.180 kr
Til butik
Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E - Switch - ikke administreret - 6 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 (Hi-PoE) + 1 x 10/100/1000 + 1 x Gigabit SFP - desktop - High PoE / PoE (110 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-3E0510HP-E
EAN: 6941264031611
Varenr.: 995954580
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E - switch - 8 ports - unmanaged
1.381 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision DS-3E0510HP-E
1.599 kr
Til butik
Hikvision DS-3E0510HP-E billede

Produktinformation

Hikvision DS-3E0510HP-E Varenummer: DS-3E0510HP-E Hikvision DS-3E0510HP-E er en pålidelig og effektiv PoE (Power over Ethernet) switch designet til små og mellemstore netværk. Denne switch tilbyder 8 PoE-porte med en maksimal PoE-budget på 58 W, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Netværksswitche
EAN: 6941264031611
Varenr.: 36374

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.180 kr1.180 krKøb
2Proshop DK1.381 kr1.381 krKøb
3Ultrashop1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE i 164 dage. Laveste pris i perioden er 935 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.303 kr.

Den nuværende pris på 1.180 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-3E0510HP-E Switch 8-porte Gigabit High PoE / PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.180 kr245 kr (26%)
29. maj 2026935 kr245 kr (21%)
23. maj 20261.180 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.183 kr198 kr (14%)
12. maj 20261.381 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.380 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.381 kr1 kr (0%)
18. feb. 20261.380 kr1 kr (0%)
29. jan. 20261.379 kr13 kr (1%)
27. jan. 20261.392 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret