Gå til hovedindhold

Hikvision Digital Technology Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440

Pris fra 6.730 krtil 7.619 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 889 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.203 kr 15. maj

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6730 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
6.730 kr
Til butik
Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - støvproof / vandproof - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265 - DC 12 V / PoE Plus

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-2SE4C425MWG-E(14F0)@
EAN: 6931847182526
Varenr.: 1000792872
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision DS-2SE4C425MWG-E(14F0)a
7.619 kr
Til butik
Hikvision DS-2SE4C425MWG-E(14F0)a billede

Produktinformation

Hikvision DS-2SE4C425MWG-E(14F0)A Hikvision DS-2SE4C425MWG-E(14F0)A er et avanceret overvågningskamera designet til både kommerciel og privat brug. Dette pan-tilt-zoom (PTZ) kamera tilbyder en fremragende 4 MP opløsning med en effektiv 25x optisk zoom, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6931847182526
Varenr.: 35611

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.730 kr6.730 krKøb
2Ultrashop7.619 kr7.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 i 130 dage. Laveste pris i perioden er 5.904 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 9.064 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.269 kr.

Den nuværende pris på 6.730 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.730 kr333 kr (5%)
3. jun. 20266.397 kr179 kr (3%)
29. maj 20266.218 kr37 kr (1%)
27. maj 20266.255 kr37 kr (1%)
25. maj 20266.292 kr87 kr (1%)
24. maj 20266.205 kr24 kr (0%)
23. maj 20266.229 kr37 kr (1%)
22. maj 20266.266 kr37 kr (1%)
20. maj 20266.303 kr50 kr (1%)
17. maj 20266.253 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret