Gå til hovedindhold

Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE

HikvisionOvervågningskameraerEAN: 6931847127091
Pris fra 7.125 krtil 9.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.994 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.762 kr 1. maj

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7125 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE
7.125 kr
Til butik
Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 4
Artikel nr.: DS-2DE7A432IW-AEB(T5)
EAN: 6931847127091
Varenr.: 7727585
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Hikvision dome PTZ 4MP DS-2DE7A432IW-AEB(T5)
7.799 kr
Til butik
Overvågningskamera Hikvision dome PTZ 4MP DS-2DE7A432IW-AEB(T5) billede

Produktinformation

Fordele ved overvågningskamera til hjem og erhvervFå et skarpt overblik over områder, der kræver ekstra tryghed, med dette **dome PTZ overvågningskamera** fra Hikvision. Med 4 MP opløsning leverer det klare billeder, som gør det lettere at se detaljer i både indgange, parkeringer og butiksmiljøer. PTZ-funktionen (pan-tilt-zoom) hjælper dig med at dække større områder fra én monteringsplacering og giver fleksibilitet i daglig overvågning.Hvor passer det ind?Kameraet er velegnet til dig, der ønsker professionel videoovervågning i kategorien alarmer og overvågning - fx i mindre virksomheder, kontorer eller private ejendomme. Det elegante dome-design gør det diskret og stilrent, samtidig med at den motoriserede styring understøtter effektiv monitorering.Produkttype: Dome PTZ overvågningskameraOpløsning: 4 MPModel: DS-2DE7A432IW-AEB(T5)Brand: Hikvision...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 11.57g
EAN: 6931847127091
Varenr.: 1929388
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Hikvision dome PTZ 4MP DS-2DE7A432IW-AEB(T5)
7.819 kr
Til butik
Overvågningskamera Hikvision dome PTZ 4MP DS-2DE7A432IW-AEB(T5) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 11.57g
EAN: 6931847127091
Varenr.: 1929388
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
8.290 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - network surveillance camera - dome
9.058 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision DS-2DE7A432IW-AEB(T5)
9.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.125 kr7.125 krKøb
2Boligcenter DK7.799 kr7.799 krKøb
3Vivas DK7.819 kr7.988 krKøb
4CompuMail DK8.290 kr8.290 krKøb
5Proshop DK9.058 kr9.058 krKøb
6Ultrashop9.119 kr9.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE i 155 dage. Laveste pris i perioden er 6.608 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 8.720 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.203 kr.

Den nuværende pris på 7.125 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-2DE7A432IW-AEB(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kuppel - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - AC 24 V / høj PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20267.125 kr674 kr (9%)
2. jun. 20267.799 kr674 kr (9%)
28. maj 20267.125 kr148 kr (2%)
27. maj 20266.977 kr37 kr (1%)
26. maj 20267.014 kr1 kr (0%)
25. maj 20267.015 kr73 kr (1%)
24. maj 20267.088 kr1 kr (0%)
23. maj 20267.089 kr327 kr (5%)
1. maj 20266.762 kr176 kr (3%)
14. mar. 20266.938 kr298 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret