Gå til hovedindhold

Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus

HikvisionOvervågningskameraerEAN: 6931847127138
Pris fra 4.248 krtil 4.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.697 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4248 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
4.248 kr
Til butik
Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-2DE4425IW-DE(T5)
EAN: 6931847127138
Varenr.: 999680687
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus
4.670 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - network surveillance camera - turret
4.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
4.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.248 kr4.248 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.670 kr4.670 krKøb
3Proshop DK4.719 kr4.719 krKøb
4Ultrashop4.919 kr4.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus i 171 dage. Laveste pris i perioden er 3.697 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 4.635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.208 kr.

Den nuværende pris på 4.248 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Hikvision Pro Series DS-2DE4425IW-DE(T5) - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V / PoE Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20264.248 kr1 kr (0%)
1. jun. 20264.247 kr1 kr (0%)
5. maj 20264.248 kr1 kr (0%)
17. apr. 20264.247 kr185 kr (4%)
28. mar. 20264.432 kr735 kr (20%)
27. mar. 20263.697 kr283 kr (7%)
25. mar. 20263.980 kr24 kr (1%)
23. mar. 20264.004 kr24 kr (1%)
22. mar. 20264.028 kr331 kr (9%)
21. mar. 20263.697 kr401 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret