Gå til hovedindhold

HIK VISION Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C

HIK VISIONKVM-switchesEAN: 6931847129972
Pris fra 73 krtil 112 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision DS-1H18S/E Passiv videoomformer
73 kr
Til butik
Hikvision DS-1H18S/E Passiv videoomformer billede

Produktinformation

Hikvision DS-1H18S/E. Konverter type: Passiv videoomformer, Produktfarve: Sort. Understøttede videotilstande: 720p, 1080p. Værtsgrænseflade: BNC, Output-grænseflade: RJ-45. Bredde: 39 mm, Dybde: 19 mm, Højde: 17 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-1H18S/E(C)
EAN: 6931847129972
Varenr.: 1000282456
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK73 kr73 krKøb
2CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C

PriceData har fulgt prisen på Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C i 160 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hikvision DS-1H18S/E, Passiv videoomformer, Sort, 720p, 1080p, BNC, RJ-45, -10 - 55 °C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202673 kr39 kr (35%)
14. maj 2026112 kr26 kr (19%)
13. maj 2026138 kr26 kr (23%)
9. apr. 2026112 kr26 kr (19%)
1. feb. 2026138 kr25 kr (22%)
7. jan. 2026113 kr113 kr (50%)
27. dec. 2025226 kr35,56 kr (19%)
26. dec. 2025190,44 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret