Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr

HansgroheSanitetEAN: 4011097792064
Pris fra 232 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 13. mar.

Sammenlign priser på HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr
232 kr
Til butik
HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 26336400
EAN: 4011097792064
Varenr.: 7971347
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Crometta håndbruser Ø100mm hvid/forkromet
233 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario håndbruser, krom/hvid
269 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta Vario håndbruser, krom/hvid billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta Vario enkel håndbruser med to stråletyper Vil du gerne spare på vandet uden at gå på kompromis med komforten? Med Hansgrohe Crometta Vario får du en håndbruser, der bruger under 6 liter i minuttet og stadig giver en god oplevelse. Du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruseren
Farve: chrome/white
Størrelse: 100 mm
EAN: 4011097792064
Varenr.: 930034829
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario håndbruser, krom/hvid
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2Elvvs.dk233 kr233 krKøb
3BilligVVS DK269 kr269 krKøb
4CompletVVS379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr

PriceData har fulgt prisen på HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr i 181 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for HG Crometta Vario Green - håndbruser ø100mm hvid/forkr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026232 kr18 kr (8%)
16. maj 2026214 kr1 kr (0%)
15. maj 2026215 kr4 kr (2%)
14. maj 2026219 kr4 kr (2%)
12. maj 2026215 kr6 kr (3%)
11. maj 2026221 kr6 kr (3%)
3. maj 2026215 kr8 kr (4%)
18. apr. 2026223 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026221 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026219 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret