Gå til hovedindhold

Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm

HerculesHøjttalereEAN: 3362934747282
Pris fra 2.371 krtil 2.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 328 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2371 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hercules Stream Essentials Kit XLR (Stream 200 + XLR Microphone)
2.371 kr
Til butik
Hercules Stream Essentials Kit XLR (Stream 200 + XLR Microphone) billede

Produktinformation

Hercules Stream Essentials Kit multimedie sæt

Produktspecifikationer

Mærke: Hercules
Kategori: Streamingudstyr
Artikel nr.: 4781070
EAN: 3362934747282
Varenr.: 3355362
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm
2.464 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hercules Audio Kit Pro
2.473 kr
Til butik
Gå til DanGuitar.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Hercules STREAM Essential Kit XLR dj controller
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.371 kr2.371 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.464 kr2.464 krKøb
3CompuMail DK2.473 kr2.473 krKøb
4DanGuitar.dk2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm

PriceData har fulgt prisen på Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm i 152 dage. Laveste pris i perioden er 2.319,89 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.529 kr.

Den nuværende pris på 2.371 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hercules Stream Essentials Kit, Bordmikrofon, Envejs/kardioid, 50 - 18000 Hz, -56 dB, 350 ohm (O), 79 x 207 x 53 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20262.371 kr108 kr (4%)
24. apr. 20262.479 kr86 kr (3%)
21. apr. 20262.565 kr1 kr (0%)
17. apr. 20262.564 kr3 kr (0%)
16. apr. 20262.567 kr3 kr (0%)
10. apr. 20262.564 kr1 kr (0%)
9. apr. 20262.565 kr2 kr (0%)
8. apr. 20262.563 kr85 kr (3%)
16. feb. 20262.478 kr179 kr (7%)
24. jan. 20262.657 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret