Gå til hovedindhold

Helly Hansen Workwear Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42

Helly Hansen WorkwearSokkerEAN: 7040056566955
Pris fra 132 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42
132 kr
Til butik
Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Helly Hansen
Kategori: Sokker
Farve: 1
Artikel nr.: 79646_990-39-42
EAN: 7040056566955
Varenr.: 6741172
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42
149 kr
Til butik
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42 billede

Produktinformation

Helly Hansen Manchester strømper komfort til hele dagenHer får du et sæt med tre par sorte Manchester strømper fra Helly Hansen i størrelse 39-42, der er skabt til dig, der ønsker komfort og slidstyrke både på jobbet og i fritiden. Strømperne er lavet af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: EU 39-42
EAN: 7040056566955
Varenr.: 910101948
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42
149 kr
Til butik
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42 billede

Produktinformation

Komfortable arbejdssokker til hele dagenMed Manchester strømper fra Helly Hansen får du tre par sorte sokker, der er skabt til at gøre både arbejdsdagen og fritiden mere behagelig. Den bløde bomuldsblanding føles rar mod huden, mens mesh-ventilation sørge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: EU 39-42
EAN: 7040056566955
Varenr.: 910101948
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Helly Hansen Manchester strømper 3-pak, sort, str. 39-42
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
2BilligVVS DK149 kr149 krKøb
3Greenline149 kr149 krKøb
4LavprisEl149 kr149 krKøb
5LavprisVVS149 kr149 krKøb
6LavprisVærktøj149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42

PriceData har fulgt prisen på Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Helly Hansen Manchester 79646 strømper 3 par/pkk sort str 39-42 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026132 kr16 kr (11%)
3. maj 2026148 kr16 kr (12%)
1. maj 2026132 kr16 kr (11%)
13. apr. 2026148 kr10 kr (7%)
3. apr. 2026138 kr19 kr (16%)
1. apr. 2026119 kr19 kr (14%)
18. mar. 2026138 kr6 kr (5%)
9. mar. 2026132 kr27 kr (17%)
8. mar. 2026159 kr40 kr (34%)
4. mar. 2026119 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret