Gå til hovedindhold

Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml

Pris fra 1.505 krtil 2.076 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 571 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1505 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Helena Rubinstein Re-Plasty Laserist Serum (30 ml)
-35%1.505 kr
Før 2.321 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Helena Rubinstein Re-Plasty Laserist Serum (30 ml) billede

Produktinformation

Helena Rubinstein Re-Plasty Laserist Serum er en forbedret formel af den hidtidige Re-Plasty lysreflekterende serum. Den nye serum indeholder en innovativ, lysreflekterende og anti-age formularsammensætning. Serummen udjævner mørke pletter, giver en mere ensartet hud og giver huden en bedre lysreflektion. Re-PLASTY LASERIST kombinerer blødheden af en creme med letvægtskomforten i et serum for en ultimativ oplevelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Vægt: 108g
Artikel nr.: L7972200
EAN: 3614271988966
Varenr.: B043090
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Helena Rubinstein Replasty Laserist Serum 30 ml
-15%1.505 kr
Før 1.771 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml
1.649 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Helena Rubinstein Re-Plasty Laserist Serum 30 ml
1.654 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Helena Rubinstein HR Re-Plasty Laserist Clinical Glow Creator Cream
2.076 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK1.505 kr1.505 krKøb
2Cocopanda DK1.505 kr1.505 krKøb
3Hobbix1.649 kr1.649 krKøb
4Lyko DK1.654 kr1.654 krKøb
5Proshop DK2.076 kr2.076 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml

PriceData har fulgt prisen på Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.505 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.617 kr.

Den nuværende pris på 1.505 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Helena rubinstein re-plasty laserist clinical glow creator cream in serum 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.505 kr144 kr (9%)
18. maj 20261.649 kr37 kr (2%)
17. maj 20261.686 kr37 kr (2%)
3. maj 20261.649 kr4,75 kr (0%)
1. maj 20261.653,75 kr4,75 kr (0%)
16. apr. 20261.649 kr5 kr (0%)
15. apr. 20261.654 kr5 kr (0%)
8. apr. 20261.649 kr74 kr (5%)
7. apr. 20261.575 kr74 kr (4%)
5. apr. 20261.649 kr74 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret