Gå til hovedindhold

HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML

Helena RubinsteinMascaraEAN: 3605521405418
Pris fra 252 krtil 371 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 2. maj

Sammenlign priser på HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML
252 kr
Til butik
HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML billede

Produktspecifikationer

Kategori: Mascara
Farve: 12
Artikel nr.: 3605521405418
EAN: 3605521405418
Varenr.: 4036542
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal sorts 705 ml - sort Waterproof
-25%273,75 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal sorts 705 ml - sort Waterproof billede

Produktinformation

Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal - Black Waterproof er en volumengivende sort mascara. Mascaraen giver vipperne ekstra længde samt intens sort farve. Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal har en "Eye-Opening" effekt, der løfter vi

Produktspecifikationer

Kategori: Mascara
EAN: 3605521405418
Varenr.: 64180
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof
-26%283 kr
Før 385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof billede

Produktinformation

Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara har en 'Eye-Opening Effect' der løfter vipperne øjeblikkeligt, hvilket får øjet til at syne mere åbent og giver fængslende volumen til vipperne. Formlen er vandfast og holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Mascara
Vægt: 35g
Artikel nr.: L22921
EAN: 3605521405418
Varenr.: B026347
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof 01 Black - 7 ml
325 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara Blac
365 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black
371 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK252 kr291 krKøb
2NiceHair.dk273,75 kr273,75 krKøb
3Bangerhead DK283 kr283 krKøb
4NordicFeel DK325 kr325 krKøb
5Lyko DK365 kr365 krKøb
6Proshop DK371 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML

PriceData har fulgt prisen på HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML i 166 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 252 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for HELENA RUBINSTEIN MASCARA LASH QUEEN FATAL BLACK MAGNETIC BLACK 01 WATERPROOF 7,2 ML de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026252 kr21,75 kr (8%)
31. maj 2026273,75 kr8,25 kr (3%)
30. maj 2026282 kr8,25 kr (3%)
28. maj 2026273,75 kr43,25 kr (14%)
25. maj 2026317 kr
23. maj 2026317,29 kr7,71 kr (2%)
22. maj 2026325 kr48 kr (17%)
18. maj 2026277 kr21 kr (8%)
17. maj 2026256 kr81 kr (24%)
12. maj 2026337 kr88 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret