Gå til hovedindhold

Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black

Helena RubinsteinMascaraEAN: 3605521405418
Pris fra 282 krtil 371 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 2. maj

Sammenlign priser på Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 282 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof
-26%282 kr
Før 383 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof billede

Produktinformation

Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara har en 'Eye-Opening Effect' der løfter vipperne øjeblikkeligt, hvilket får øjet til at syne mere åbent og giver fængslende volumen til vipperne. Formlen er vandfast og holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Mascara
Vægt: 35g
Artikel nr.: L22921
EAN: 3605521405418
Varenr.: B026347
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof 01 Black - 7 ml
325 kr
Til butik
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof 01 Black - 7 ml billede

Produktinformation

Revolutionerende volumen og vandtæt præcision fra Helena Rubinstein Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara repræsenterer den ultimative kombination af avanceret teknik og elegant design. Denne exceptionelle mascara leverer den berømte "Eye-Opening Effect" som øjeblikkeligt løfter og definerer hver vippe, hvilket skaber et fængslende blik, der får øjnene til at fremstå som mere åbne og udtryksfulde. Den innovative vandtætte formel sikrer, at dit perfekte look holder hele dagen, uanset vejr eller aktivitet. Med sin dybt sorte pigmentering og volumengivende egenskaber forvandler denne mascara dine vipper til et sandt kunstværk. Helena Rubinsteins ekspertise inden for luksuriøs skønhed kommer til udtryk i hvert penseltræk, hvor innovativ teknologi møder tidløs elegance. Hvad der gør denne mascara enestående Patenteret "Eye-Opening Effect" som øjeblikkeligt løfter og åbner blikket Vandtæt formel som holder perfekt hele dagen uden at flage Intensiv sort pigmentering som giver dramatisk volumen og definition Avanceret sammensætning med bivoks og carnaubavoks for optimal dækning Oplev den transformative kraft hos Helena Rubinsteins mesterskab. Opdag Lash Queen Fatal Blacks Waterproof allerede i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Vandfast mascara
Størrelse: 7 ml
Artikel nr.: 11919
EAN: 3605521405418
Varenr.: 11919
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara Blac
365 kr
Til butik
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara Blac billede

Produktinformation

Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara har en 'Eye-Opening Effect' der løfter vipperne øjeblikkeligt, hvilket får øjnene til at synes mere åbne og giver fængslende volumen til vipperne.Formlen er vandfast og holder hele dagen. Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks Waterproof Mascara Blac...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandfast mascara
Størrelse: 7.000000000
Artikel nr.: L22921
EAN: 3605521405418
Varenr.: 2083-184-0001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black
371 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK282 kr282 krKøb
2NordicFeel DK325 kr325 krKøb
3Lyko DK365 kr365 krKøb
4Proshop DK371 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black

PriceData har fulgt prisen på Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black i 165 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 282 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Fatal Blacks Waterproof - 01 Magnetic Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026282 kr8,25 kr (3%)
28. maj 2026273,75 kr43,25 kr (14%)
25. maj 2026317 kr
23. maj 2026317,29 kr7,71 kr (2%)
22. maj 2026325 kr48 kr (17%)
18. maj 2026277 kr21 kr (8%)
17. maj 2026256 kr81 kr (24%)
12. maj 2026337 kr88 kr (35%)
11. maj 2026249 kr88 kr (26%)
10. maj 2026337 kr43 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret