Gå til hovedindhold

Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk)

HelagBelysningEAN: 7392370002511
Pris fra 1,2 krtil 200 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 198,8 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1.2 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samlemuffe 2,5 mm² enkelt klar med torx10 kærv (100)
1,2 kr
Til butik
Samlemuffe 2,5 mm² enkelt klar med torx10 kærv (100) billede

Produktinformation

Samlemuffe 2,5 mm² enkel klar med Torx 10 kærv. Egnet til at forbinde en eller flere wire ledere i en installation boks, apparater interne forbindelser eller i lysarmaturer.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7392370002511
Varenr.: 15845343560015
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk)
76,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Samlemuffe, 2,5 mm, enkelt, klar, Torx 10 - (100) - 100 stk
119 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Samlemuffe 2,5 mm² enkelt klar med TX10 kærv
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Samlemuffe 2,5 mm², enkelt klar med TX10 kærv
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1,2 kr1,2 krKøb
2VVS.dk76,75 kr76,75 krKøb
3WATTOO.DK119 kr119 krKøb
4LavprisEl119 kr119 krKøb
5BilligVVS DK200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk)

PriceData har fulgt prisen på Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk) i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1,2 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 1,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 98% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Helag Samlemuffe 2,5 mm ² enkelt klar med torx10 kà ¦rv (100 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261,2 kr75,55 kr (98%)
9. maj 202676,75 kr75,42 kr (5671%)
7. maj 20261,33 kr75,42 kr (98%)
6. maj 202676,75 kr75,42 kr (5671%)
23. apr. 20261,33 kr75,42 kr (98%)
22. apr. 202676,75 kr75,42 kr (5671%)
19. apr. 20261,33 kr75,42 kr (98%)
18. apr. 202676,75 kr75,42 kr (5671%)
15. apr. 20261,33 kr75,42 kr (98%)
14. apr. 202676,75 kr75,42 kr (5671%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret