Gå til hovedindhold

Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet)

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818320956
Pris fra 267 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 19. maj

Sammenlign priser på Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A
267 kr
Til butik
Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A billede

Produktinformation

Headset, på øret, kablet, USB-C, sort, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1308165
EAN: 6938818320956
Varenr.: 3384610
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink UH35 Mono Kablet Høretelefoner Sort
268 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A wired
359 kr
Til butik
Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A wired billede

Produktinformation

Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A Wired Oplev den ultimative lydkvalitet med Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A, et professionelt headset designet til at øge din produktivitet og komfort. Dette headset er perfekt til både hjemmearbejde og kontormiljøer, og det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefoner & Headsets
EAN: 6938818320956
Varenr.: 96298
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet)
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet)
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK267 kr306 krKøb
2CompuMail DK268 kr268 krKøb
3Ultrashop359 kr359 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet)

PriceData har fulgt prisen på Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Headset med mikrofon - Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A (kablet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026267 kr7 kr (3%)
27. maj 2026260 kr2 kr (1%)
26. maj 2026262 kr2 kr (1%)
24. maj 2026264 kr4 kr (2%)
23. maj 2026260 kr2 kr (1%)
22. maj 2026262 kr4 kr (2%)
21. maj 2026266 kr1 kr (0%)
20. maj 2026267 kr8 kr (3%)
19. maj 2026259 kr1 kr (0%)
18. maj 2026260 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret