Gå til hovedindhold

LogiLink HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC

LogiLinkVideo – tilbehørEAN: 4052792062533
Pris fra 369 krtil 2.334 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.965 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink HD0055, 5 V, 78 mm, 60 mm, 20 mm, 123 g, 0 - 70 °C
369 kr
Til butik
LogiLink HD0055, 5 V, 78 mm, 60 mm, 20 mm, 123 g, 0 - 70 °C billede

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Audio & Video Extender
Farve: 1
Artikel nr.: HD0055
EAN: 4052792062533
Varenr.: 7387942
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink HDMI audio signal-udtræk
370 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink HDMI audio signal-udtræk
439 kr
Til butik
LogiLink HDMI audio signal-udtræk billede

Produktinformation

LogiLink HDMI Audio Signal-Udtræk Oplev den enestående LogiLink HDMI Audio Signal-Udtræk, varenummer 4052792062533. Dette smarte og funktionelle værktøj giver dig mulighed for at udtrække lydsignaler fra HDMI-kilder uden besvær. Uanset om du vil tilslutte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4052792062533
Varenr.: 73147
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink HDMI Audio extractor 2/5.1CH 4
443 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI audio extractor - 2.0-/5.1-kan., SPDIF, 3.5mm
495 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HDMI Audio Extractor 2/5.1CH 4K ARC HDR SPDIF
-14%499 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC
2.334 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
2CompuMail DK370 kr370 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Teknikproffset DK443 kr492 krKøb
5EL-GROSSISTEN495 kr495 krKøb
6Estore DK499 kr499 krKøb
7INphone.dk2.334 kr2.334 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC

PriceData har fulgt prisen på HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC i 134 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HDMI audio extractor, 2CH/5.1CH, SPDIF, 3.5 mm, 4K/60 Hz, HDR, CEC, ARC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026369 kr1 kr (0%)
14. maj 2026370 kr1 kr (0%)
13. maj 2026369 kr1 kr (0%)
9. maj 2026370 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026369 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026370 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026369 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026370 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026369 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026370 kr27 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret