Gå til hovedindhold

Wavin HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT

WavinSanitetEAN: 5708525322410
Pris fra 29 krtil 41,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 12,25 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 9. mar.

Sammenlign priser på HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix muffe, Ø75 mm, plast, grå
29 kr
Til butik
Wavin Wafix muffe, Ø75 mm, plast, grå billede

Produktinformation

PP-plast afløbsrør og fittings anvendes til afledning af spildevand i alle installationer over jord. Teknisk data:- Materiale: PP-plast- Type: Muffe

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 75mm
EAN: 5708525322410
Varenr.: 186553075
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp dobbeltmuffe ø75 mm grå
32 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin dobbeltmuffe gr HT/PP, 75 mm
33 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 75 mm grå PP-afløbsdobbeltmuffe
33,58 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT
34 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix muffe, Ø75 mm, plast, grå
35 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 75 mm dobbel muffe grå
35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix muffe, Ø75 mm, plast, grå
36 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 75 mm grå PP-afløbsdobbeltmuffe
37,79 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP dobbeltmuffe 75mm
41,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS29 kr29 krKøb
2Proshop DK32 kr71 krKøb
3WATTOO.DK33 kr33 krKøb
4CS MEGASTORE DK33,58 kr72,58 krKøb
5Elvvs.dk34 kr34 krKøb
6BilligVVS DK35 kr35 krKøb
7MaintainIt35 kr35 krKøb
8CompletVVS36 kr36 krKøb
9EL-GROSSISTEN37,79 kr37,79 krKøb
10vvsfittings.dk41,25 kr41,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT

PriceData har fulgt prisen på HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 29,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for HC pp dobbeltmuffe 75mm 75mm grå PP Wafix dobbeltmuffe HT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202629 kr3 kr (12%)
26. maj 202626 kr3,19 kr (11%)
24. maj 202629,19 kr3,19 kr (12%)
17. maj 202626 kr
10. maj 202625,89 kr
18. apr. 202626 kr1,75 kr (6%)
17. apr. 202627,75 kr1,75 kr (7%)
3. apr. 202626 kr1 kr (4%)
9. mar. 202625 kr2,75 kr (10%)
8. mar. 202627,75 kr2,75 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret