Gå til hovedindhold

Hübsch solo bordlampe messingfarve

HübschLamperEAN: 5712772112755
Pris fra 629 krtil 1.050,66 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 421,66 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Hübsch solo bordlampe messingfarve og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hübsch Solo bordlampe, messing
629 kr
Til butik
Hübsch Solo bordlampe, messing billede

Produktinformation

Hübsch Solo bordlampe - en elegant skønhed Solo bordlampen fra Hübsch i messing - symbolet på enkel elegance og funktionel skønhed. Med sit minimalistiske design og subtile finish tilføjer denne lampe en tidløs charme til enhver indretning. Solo er mere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Lampetyper
Farve: Messing
EAN: 5712772112755
Varenr.: 6644000363
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Bordlampe Ø37 cm Messing
-36%749 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Solo bordlampe, messing
-35%749 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solo bordlampe, messing billede

Produktinformation

Hübsch Solo bordlampe, messing Solo er en minimalistisk og stilren bordlampe, der kombinerer et elegant og moderne udtryk med funktionel belysning. Det slanke design med finish i messing tilfører lampen et raffineret og eksklusivt strejf, som passer smukt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Hübsch
EAN: 5712772112755
Varenr.: 991308
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Solo - Bordlampe i messing messing
857 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hübsch solo bordlampe messingfarve
1.050,66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hübsch solo bordlampe messingfarve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hübsch solo bordlampe messingfarve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk629 kr629 krKøb
2KitchenTime DK749 kr749 krKøb
3Lamper.dk749 kr749 krKøb
4ByHornsleth.dk857 kr857 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.050,66 kr1.050,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hübsch solo bordlampe messingfarve

PriceData har fulgt prisen på Hübsch solo bordlampe messingfarve i 180 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 857 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Hübsch solo bordlampe messingfarve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Hübsch solo bordlampe messingfarve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026629 kr120 kr (16%)
23. maj 2026749 kr120 kr (19%)
11. maj 2026629 kr97 kr (13%)
8. maj 2026726 kr97 kr (15%)
7. maj 2026629 kr97 kr (13%)
3. maj 2026726 kr97 kr (15%)
2. maj 2026629 kr61 kr (11%)
31. mar. 2026568 kr114 kr (17%)
27. mar. 2026682 kr114 kr (20%)
26. mar. 2026568 kr114 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret