Gå til hovedindhold

Hubsch HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190

Pris fra 8.628 krtil 11.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.821 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.038 kr 21. apr.

Sammenlign priser på HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8628 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190
-34%8.628 kr
Før 13.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190 billede

Produktinformation

Smukt skab fra Hübsch, som understreger de smukke skandinaviske møbeltraditioner med brugen af egetræ. Skabet er med to store låger og med glas i siderne, så ligeledes gør skabet let i sit udtryk. Skabet mål: B: 110 cm - D: 42 cm - H: 190 cm. Materiale:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HÜBSCH
Kategori: Hübsch
EAN: 5712772105580
Varenr.: 7186
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Panorama Vitrineskab - Large - Natur - Hübsch
-25%9.824 kr
Før 13.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panorama Vitrineskab - Large - Natur - Hübsch billede

Produktinformation

Dette FSC®-certificerede vitrineskab er skabt med et alsidigt formål og passer perfekt ind i både køkken, spisestue og stue. Kombinationen af egetræ og glas giver skabet et strejf af tidløs charme, og skaber et perfekt hjem til dit favorit service og nips...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hubsch
Kategori: Opbevaringsmøbler
EAN: 5712772105580
Varenr.: 52105314173261
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Panorama Vitrineskab - Large - Natur - Hübsch
-25%9.824 kr
Før 13.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panorama Vitrineskab - Large - Natur - Hübsch billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hubsch
Kategori: Opbevaringsmøbler
EAN: 5712772105580
Varenr.: 51673727533394
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Panorama - Vitrineskab i egetræ
-8%9.997 kr
Før 10.897 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Panorama vitrineskab large Eg
11.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk8.628 kr8.628 krKøb
2Tendensshop9.824 kr9.824 krKøb
3Trenddo9.824 kr9.824 krKøb
4ByHornsleth.dk9.997 kr9.997 krKøb
5KitchenTime DK11.449 kr12.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190

PriceData har fulgt prisen på HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 8.038 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 10.500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.869 kr.

Den nuværende pris på 8.628 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HÜBSCH PANORAMA VITRINESKAB/EG/GLAS NATUR - 190 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20268.628 kr160 kr (2%)
25. apr. 20268.468 kr430 kr (5%)
21. apr. 20268.038 kr100 kr (1%)
15. apr. 20268.138 kr80 kr (1%)
10. apr. 20268.058 kr440 kr (5%)
7. apr. 20268.498 kr280 kr (3%)
6. apr. 20268.218 kr430 kr (5%)
1. apr. 20268.648 kr603 kr (7%)
31. mar. 20268.045 kr1.079 kr (12%)
22. mar. 20269.124 kr873 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret