Gå til hovedindhold

Hübsch Current Væglampe - Rødbrun, Hvid

HübschLamperEAN: 5712772126622
Pris fra 1.019 krtil 1.565,16 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 546,16 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 989 kr 24. maj

Sammenlign priser på Current Væglampe - Rødbrun, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Current væglampe Red
-30%1.019 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hübsch Current væglampe Red billede

Produktinformation

Hübsch Current væglampe Red

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Væglamper
EAN: 5712772126622
Varenr.: 643769-01
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Current væglampe, hvid/rød
-33%1.065 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Current væglampe, hvid/rød billede

Produktinformation

Hübsch Current væglampe, hvid/rød Current væglampen består af en rød/brun base og en hvid opal skærm lavet i glas. Væglampen passer ind mange steder i indretningen, og kan nemt hænges i entreen, køkkenet, stuen eller soveværelset. Væglampen findes også i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Hübsch
Farve: Hvid
EAN: 5712772126622
Varenr.: 961617
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hübsch Current væglampe, rødbrun
1.065 kr
Til butik
Hübsch Current væglampe, rødbrun billede

Produktinformation

Væglampe fra Hübsch: Current er skønheden i sig selv Smuk, imponerende og ganske enkelt fantastisk, det er de tre ord som beskriver Current væglampen fra Hübsch bedst. Denne væglampe er enestående og udstråler en imponerende skønhed. Som du sikkert kan fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Lampetyper
Farve: Rød
EAN: 5712772126622
Varenr.: 6643000047
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
Current Væglampe Rød
-25%1.198,99 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Current Væglampe - Rødbrun, Hvid
1.277 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hübsch current væglampe rød
1.565,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Current Væglampe - Rødbrun, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Current Væglampe - Rødbrun, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.019 kr1.019 krKøb
2Lamper.dk1.065 kr1.065 krKøb
3LampeGuru.dk1.065 kr1.065 krKøb
4Hr. Ravn1.198,99 kr1.198,99 krKøb
5ByHornsleth.dk1.277 kr1.277 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.565,16 kr1.565,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Current Væglampe - Rødbrun, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Current Væglampe - Rødbrun, Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 981 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.027 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Current Væglampe - Rødbrun, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Current Væglampe - Rødbrun, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.019 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.029 kr10 kr (1%)
26. maj 20261.019 kr30 kr (3%)
24. maj 2026989 kr40 kr (4%)
23. maj 20261.029 kr40 kr (4%)
22. maj 2026989 kr40 kr (4%)
19. maj 20261.029 kr40 kr (4%)
18. maj 2026989 kr25 kr (2%)
16. maj 20261.014 kr25 kr (3%)
17. apr. 2026989 kr13,47 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret