Gå til hovedindhold

Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml

Hawaiian TropicPåførselsanordninger til lotion og solcremeTropisk kokosduftSolbadning og intensivering af brunhedEAN: 5099821001070

Hawaiian Tropic Glowing Oil er en luksuriøs sololie uden SPF som fremmer en naturlig, strålende solbrunhed med tropisk kokosduft og E-vitamin. Læs mere

Pris fra 66,75 krtil 162 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 95,25 kr (59% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63,2 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hawaiian Tropic Glowing Oil 200 ml
-25%66,75 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hawaiian Tropic - Glowing Oil Tanning Oil - 200 ml
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Tropical Tanning Oil Dark, 200ml
89 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tan accelerator Tropica l Coconut (Tanning Oil) 200 ml
90,93 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Hawaiian Tropic Glowing Oil 200 ml
95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml
-10%162 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk66,75 kr66,75 krKøb
2BilligParfume.dk79 kr79 krKøb
3Core Nutrition DK89 kr89 krKøb
4CS MEGASTORE DK90,93 kr129,93 krKøb
5Lyko DK95 kr95 krKøb
6NordicFeel DK162 kr162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Hawaiian Tropic Glowing Oil Sololie 200 ml

Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic Glowing Oil er en luksuriøs sololie uden SPF som fremmer en naturlig, strålende solbrunhed med tropisk kokosduft og E-vitamin.

• sololie
• tanning oil
• solbrun olie
• kokos sololie
• hawaiian tropic olie
• brunende olie
• Solbadning og intensivering af brunhed
• Tropisk kokosduft

Beskrivelse

Hawaiian Tropic Glowing Oil er en luksuriøs sololie fra Hawaiian Tropic som fremmer en intens og naturlig solbrunhed. Med SPF 0 og uden solbeskyttelse er den skabt til dem der ønsker at intensivere deres bruning under solen. Den olierede tekstur med kokosolie og E-vitamin giver en glansfuld finish og hjælper med at bevare hudens fugt. Den ikoniske tropiske kokosduft skaber en feriefornemmelse og transporterer dine sanser til Hawaii. Olien er let at fordele jævnt på huden og egner sig til unisex brug. Produktet er vegansk og flasken er lavet af 100% genbrugsmateriale. Perfekt til dem som elsker at solbade og ønsker en smuk, gylden glød.

Specifikationer

SPF:0 - uden solbeskyttelse
Duft:Tropisk kokos
Tekstur:Olie
Vegansk:Ja
Egnet til:Unisex
Størrelse:200 ml
Genbrugsemballage:100% genbrugsmateriale
Hovedingredienser:Kokosolie, E-vitamin, Aloe Vera

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Beskytter Hawaiian Tropic Glowing Oil mod solen?

Nej, produktet har SPF 0 og indeholder ikke solbeskyttelse. Den skal bruges sammen med separat solcreme eller til kontrolleret soleksponering.

Kan jeg bruge sololien i ansigtet?

Produktet er primært udviklet til kroppen. Til ansigtet anbefales produkter specifikt designet til den mere sensitive ansigtshud.

Hvor længe holder flasken ved almindelig brug?

Med 200 ml indhold er produktet meget drøjt og rækker længe ved daglig sommerbrug, typisk hele sommersæsonen.

Hvordan påføres sololien bedst?

Ryst godt før brug og påfør generøst og jævnt på udsat hud. Kan kombineres med after sun for længerevarende brunhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml

PriceData har fulgt prisen på Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 66,75 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Hawaiian Tropic Tropical Tanning Oil Duo 2x 200 ml - 400 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202666,75 kr12,25 kr (16%)
30. maj 202679 kr12,25 kr (18%)
28. maj 202666,75 kr12,25 kr (16%)
19. maj 202679 kr4,65 kr (6%)
18. maj 202674,35 kr4,65 kr (6%)
16. maj 202679 kr4,65 kr (6%)
14. maj 202674,35 kr3,15 kr (4%)
11. maj 202671,2 kr2,8 kr (4%)
9. maj 202674 kr2 kr (3%)
8. maj 202676 kr1,65 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret