Gå til hovedindhold

Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml

Hawaiian TropicSololie og -lotionKølende aloe vera-gelAfter-sun hudplejeEAN: 5099821002213

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel giver øjeblikkelig kølende lindring og dyb fugt til huden efter en dag i solen med naturlig aloe vera. Læs mere

Pris fra 66,75 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50,18 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hawaiian Tropic Soothing After Sun Gel 200 ml
-25%66,75 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml
-47%69 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hawaiian Tropic -Aftersun Colling Gel - 200 ml
86 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml
86 kr
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
After Sun Cooling Aloe Gel, 200ml
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk66,75 kr66,75 krKøb
2BilligParfume.dk69 kr69 krKøb
3CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
4NordicFeel DK86 kr86 krKøb
5Core Nutrition DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel 200 ml

Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel giver øjeblikkelig kølende lindring og dyb fugt til huden efter en dag i solen med naturlig aloe vera.

• After-sun hudpleje
• Kølende aloe vera-gel

Beskrivelse

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel er den ultimative løsning til beroligende hudpleje efter soleksponering. Denne lette gel med kølende effekt er specielt udviklet til at give øjeblikkelig lindring og komfort til hud, der har været udsat for sol. Formuleret med naturlig aloe vera, vitamin E og panthenol, beroliger og hydrerer gelen huden dybt, mens den leverer en forfriskende følelse. Den indeholder også eksotiske planteekstrakter fra mango, papaya og passionsfrugt, der tilføjer næring og antioxidanter. Gelen absorberes hurtigt uden fedtet efterfølelse og er velegnet til alle hudtyper. Den 200 ml størrelse gør den perfekt til rejser og familiebrug. Produktet er PETA-certificeret og afspejler Hawaiian Tropics engagement i dyrevelfærd.

Specifikationer

Hudtype:Alle hudtyper
Tekstur:Lettabsorberende gel
Anvendelse:Efter soleksponering
Størrelse:200 ml
Certificering:PETA-certificeret
Hovedingredienser:Aloe Vera, Vitamin E, Panthenol

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor hurtigt virker den kølende effekt efter påføring?

Gelen giver øjeblikkelig kølende lindring fra første påføring takket være den specielle gel-formel med aloe vera.

Kan produktet bruges på ansigtet eller kun på kroppen?

Gelen er velegnet til både ansigt og krop og kan bruges på alle hudområder, der har været udsat for sol.

Hvor tit skal man påføre after sun gelen for bedste resultat?

Påfør generøst efter solbadning og gentagelses efter behov. Produktet kan bruges flere gange dagligt for optimal fugt og lindring.

Er produktet velegnet til sensitiv hud efter solskade?

Ja, den milde formel med aloe vera og panthenol er specielt udviklet til at berolige og pleje irriteret hud efter sol, også sensitiv hud.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 49,12 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 74,07 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 66,75 kr er 13% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Hawaiian Tropic - After Sun Cooling Aloe Gel - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202666,75 kr2,25 kr (3%)
30. maj 202669 kr8 kr (13%)
20. maj 202661 kr13,07 kr (18%)
19. maj 202674,07 kr4,42 kr (6%)
12. maj 202669,65 kr10,65 kr (18%)
13. mar. 202659 kr7,72 kr (15%)
7. mar. 202651,28 kr1,1 kr (2%)
5. mar. 202650,18 kr1,06 kr (2%)
20. feb. 202649,12 kr8,88 kr (15%)
11. feb. 202658 kr8,88 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret