Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator.

EL-GrossistenGeneratorerEAN: 7391860832713
Pris fra 149,55 krtil 196,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 46,7 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 9. maj

Sammenlign priser på Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.55 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Motorolie 5W-30 til generator, 1 l
149,55 kr
Til butik
Motorolie 5W-30 til generator, 1 l billede

Produktinformation

Motorolie 5W-30 til generator, 1 l

Produktspecifikationer

EAN: 7391860832713
Varenr.: 15843346710863
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
1 Liter Olie Til Generator 5W-30
172,5 kr
Til butik
1 Liter Olie Til Generator 5W-30 billede

Produktinformation

Denne gennemtestede, syntetiske højkvalitets "longlife" motorolie er velegnet til alle generatorer samt benzin- og dieselmotorer, hvor følgende specifikationer anbefales: ACEA A5/B5, A1/B1; API SL, CF; Ford WSS-M2C913-D, WSS-M2C913-C; Jaguar/Lan

Produktspecifikationer

Kategori: Auto- og traktorudstyr
EAN: 7391860832713
Varenr.: 19437513
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorolie 5W-30 til generator - 1Liter
181 kr
Til butik
Motorolie 5W-30 til generator - 1Liter billede

Produktinformation

5W-30 Mortorolie til genratorer Syntetisk, "longlife" generatorolie af højeste kvalitet, som sikrer problemfri drift, af din generator under alle forhold. Velegnet til alle generatorer. Kan også anvendes til benzin- og dieselmotorer hvor en af

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Øvrigt udstyr
EAN: 7391860832713
Varenr.: 881409099
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator.
196,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN149,55 kr149,55 krKøb
2Specialbutikken172,5 kr172,5 krKøb
3LavprisVærktøj181 kr181 krKøb
4vvsfittings.dk196,25 kr196,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator.

PriceData har fulgt prisen på Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator. i 178 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 172,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 149,55 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Havoline motorolie 1L Energy 5W-30 syntetisk olie til generator. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026149,55 kr
9. maj 2026149 kr
8. maj 2026149,55 kr
21. mar. 2026149 kr23,5 kr (14%)
20. mar. 2026172,5 kr23,5 kr (16%)
21. feb. 2026149 kr
19. feb. 2026149,55 kr
14. feb. 2026149 kr
10. feb. 2026149,55 kr16,45 kr (10%)
5. feb. 2026166 kr6,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret