Gå til hovedindhold

HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm

HavitMusemåtterEAN: 6950676238822
Pris fra 48 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havit HV-MP830 - Musemåtte - sort
48 kr
Til butik
Havit HV-MP830 - Musemåtte - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Gaming Musemåtter
Farve: 2
Artikel nr.: HV-MP830
EAN: 6950676238822
Varenr.: 3658709
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm
-62%56 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm billede

Produktinformation

HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte på hele 90x30 cm. Model: HV-MP830. Perfekt musemåtte til gameren der vil det mere end "bare lige". Ekstra stor gaming musemåtte, der er stor nok til både tastatur og mus. Perfekt greb. Måtten er i gu

Produktspecifikationer

Kategori: Special tilbud på Gaming musemåtter
EAN: 6950676238822
Varenr.: 45674
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Musemåtte gaming - Havit HV-MP830, sort/rød, 90×30 cm
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Musemåtte gaming - Havit HV-MP830, sort/rød, 90×30 cm billede

Produktinformation

Fordele ved gaming musemåtteFå masser af plads til både tastatur og mus med Havit HV-MP830. Den ekstra brede musemåtte på 90 × 30 cm giver et sammenhængende underlag, så du kan bevæge musen frit i spil og arbejde. Den ensfarvede, sorte overflade med rød kant holder looket stilrent og gaming-inspireret.Design til præcis kontrolOverfladen er monokrom og jævn for stabil sporing, mens den skridsikre gummibund holder måtten sikkert på plads - også under intense bevægelser. Tykkelsen på 3 mm giver behagelig dæmpning uden at føles klodset. Uden håndledsstøtte for maksimal bevægelsesfrihed.Bredde: 90,0 cmDybde: 30,0 cmTykkelse: 3 mmMateriale: GummiFarve: Sort/rødSkridsikker bund: JaGaming-musemåtte: JaAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Musemåtter
Vægt: 0.64g
EAN: 6950676238822
Varenr.: 1920979
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Musemåtte gaming - Havit HV-MP830, sort/rød, 90×30 cm
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Havit Musmåtte MP830 Musemåtte - GEEKD.dk
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
2Superprice.dk56 kr56 krKøb
3Boligcenter DK109 kr109 krKøb
4Vivas DK129 kr208 krKøb
5Geekd139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm

PriceData har fulgt prisen på HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 44,74 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for HAVIT XXL Professional Gaming Musemåtte. HV-MP830. 90x30cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202648 kr8 kr (14%)
21. maj 202656 kr3 kr (6%)
18. maj 202653 kr5 kr (10%)
17. maj 202648 kr5 kr (9%)
30. apr. 202653 kr1 kr (2%)
29. apr. 202654 kr6 kr (13%)
28. apr. 202648 kr6 kr (11%)
27. apr. 202654 kr6 kr (13%)
26. apr. 202648 kr6 kr (11%)
22. apr. 202654 kr85 kr (61%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret