Gå til hovedindhold

Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid

HavitEAN: 6939119065607
Pris fra 97 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Havit MS1033 Optisk RGB Hvid
97 kr
Til butik
Havit MS1033 Optisk RGB Hvid billede

Produktinformation

Havit MS1033 - Mus - gaming - optisk - 9 knapper - kabling - USB - 8000 dpi - RGB - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Artikel nr.: MS1033
EAN: 6939119065607
Varenr.: 1001770709
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid
-55%112 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid billede

Produktinformation

Med Havit MS1033 gaming mus i hvid får du ikke kun en mus med stilfuldt design, men også et værktøj, der giver dig en konkurrencemæssig fordel i ethvert spil. Optimer din præstation, og løft dit gaming til næste niveau! Havit MS1033 Gaming Mus i hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Special tilbud på Gaming mus
EAN: 6939119065607
Varenr.: 208376
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Havit MS1033 - hvid, kablet RGB, 9 knapper
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Havit MS1033 - hvid, kablet RGB, 9 knapper billede

Produktinformation

Fordele ved gaming mus med RGBHavit MS1033 er en stilren, hvid gaming mus med RGB-belysning, der giver dit setup et flot lys. Den ligger stabilt i hånden og reagerer præcist, så du kan fokusere på spillet. Det kablede design sikrer pålidelig tilslutning uden afbrydelser, og det klassiske scrollhjul gør navigationen let i både spil og hverdag.Design og funktioner til gamereMusen er udstyret med 9 knapper, så du kan tildele genveje og makroer efter behov. RGB-baggrundsbelysningen kan tilpasses stilen i dit setup, og den solide konstruktion er testet til op til 3 millioner klik. En vægt på 126 g giver en velafbalanceret fornemmelse, og dimensionerne gør den behagelig at styre i længere sessioner.Formål: GamingTilslutning: KabletKabel: 1,6 mKnapper: 9Scrolltype: HjulRGB-belysning: JaLevetid for knapper: 3 millioner klikFarve: HvidVægt: 126 gMål (H × B × D): 4,2 × 6,4 × 12,1 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.32g
EAN: 6939119065607
Varenr.: 1909818
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gaming mouse Havit MS1033 (white) Mus - GEEKD.dk
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Havit MS1033 - hvid, kablet RGB, 9 knapper
-11%169 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK97 kr97 krKøb
2Superprice.dk112 kr112 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Geekd149 kr149 krKøb
5Vivas DK169 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Havit MS1033 Gaming Mus. RGB Baggrundsbelysning samt op til 8000 DPI. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202697 kr15 kr (13%)
24. dec. 2025112 kr15 kr (15%)
11. dec. 202597 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret