Gå til hovedindhold

Boligcenter Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan

BoligcenterHavestoleEAN: 8721012451261
Pris fra 919 krtil 1.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 909 kr 10. maj

Sammenlign priser på Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havestole med hynder 2 stk. polyrattan beige
-20%919 kr
Før 1.151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havestole med hynder 2 stk. polyrattan beige billede

Produktinformation

Slap af og nyd udelivet i disse komfortable havestole. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Havestolen er forsynet med et ryglæn med god støtte og lave armlæn, så den giver dig den bedste komfort.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Robust og stabil ramme: Den pulverlakerede stålramme gør havemøblet stærkt og stabilt til daglig udendørs brug. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Stol:Farve: BeigeMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålMål: 53 x 61 x 83 cm (B x D x H)Mål, sæde: 44 x 47 cm (B x D)Sædehøjde fra jorden: 42 cmArmlænshøjde fra jorden: 60 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgUV-resistentHynde:Farve: LysegråMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumMål, sædehynde: 44/39 x 46 x 2,5 cm (B x D x T)Montering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x havestol2 x aftagelig hynde med aftageligt og vaskbart betræk Maks. 110 kg per sæde. Vær opmærksom på risikoen ved åben ild og andre varmekilder i nærheden af produktet....

Produktspecifikationer

Kategori: Havestole
Vægt: 13.4g
EAN: 8721012451261
Varenr.: 1198263
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Havestole med hynder 2 stk. polyrattan beige
-20%939 kr
Før 1.171 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havestole med hynder 2 stk. polyrattan beige billede

Produktinformation

Slap af og nyd udelivet i disse komfortable havestole. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Havestolen er forsynet med et ryglæn med god støtte og lave armlæn, så den giver dig den bedste komfort.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Robust og stabil ramme: Den pulverlakerede stålramme gør havemøblet stærkt og stabilt til daglig udendørs brug. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Stol:Farve: BeigeMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålMål: 53 x 61 x 83 cm (B x D x H)Mål, sæde: 44 x 47 cm (B x D)Sædehøjde fra jorden: 42 cmArmlænshøjde fra jorden: 60 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgUV-resistentHynde:Farve: LysegråMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumMål, sædehynde: 44/39 x 46 x 2,5 cm (B x D x T)Montering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x havestol2 x aftagelig hynde med aftageligt og vaskbart betræk Maks. 110 kg per sæde. Vær opmærksom på risikoen ved åben ild og andre varmekilder i nærheden af produktet.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Havestole
Materiale: Armlæn i rattan
Vægt: 13.4g
EAN: 8721012451261
Varenr.: 1198263
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan
-20%1.199 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan billede

Produktinformation

Beskrivelse Nyd sommerens skønne dage med disse komfortable havestole i polyrattan, der er perfekte til terrassen, altanen eller haven. De brune havestole med cremefarvede hynder giver dit udendørsområde et elegant og indbydende look, og er samtidig både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Havestole
EAN: 8721012451261
Varenr.: 56895785435485

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK919 kr919 krKøb
2Livera DK939 kr1.008 krKøb
3BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan

PriceData har fulgt prisen på Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan i 180 dage. Laveste pris i perioden er 839 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 899 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Havestole Med Hynder Polyrattan Brun - beige og grå / Armlæn i rattan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026919 kr10 kr (1%)
10. maj 2026909 kr20 kr (2%)
5. maj 2026929 kr90 kr (11%)
6. dec. 2025839 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret