Gå til hovedindhold

Boligcenter Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål

BoligcenterParasoller og solskærmeEAN: 8721158918482
Pris fra 1.069 krtil 1.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 730 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 909 kr 15. maj

Sammenlign priser på Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1069 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål
1.069 kr
Til butik
Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål billede

Produktinformation

Den moderne haveparasollen er et stilfuldt supplement, der perfekt blander form og funktion til enhver udendørs indstilling. Denne runde parasol har rene, enkle linjer, der supplerer dens nyttige formål, og tilbyder en ideal skygge løsning i de solrige sommermåneder. Designet til at forbedre din have eller terrasse, kombinerer den ubesværet æstetisk appel med praktiske funktioner og imødekommer de afslappende øjeblikke udendørs, når beskyttelse mod solens skarpe stråler er nødvendig. Polyester og stål konstruktion: Parasollen er lavet af en robust kombination af polyester og stål. Dette sikrer fremragende holdbarhed, som kan modstå daglig brug og udendørs elementerne. Polyesterdugen blokerer effektivt UV-stråler, hvilket tilbyder solbeskyttelse og farvebevarelse, mens den solide stålramme giver en stabil og pålidelig struktur.Integrerede LED-lys: For ekstra atmosfære under aftenens samlinger inkluderer parasollen fleksible LED-strips. Disse strips kan nemt monteres og giver et blødt, indbydende skær, der forbedrer enhver nattelig havefest eller intim middag. Denne indbyggede belysningsløsning er praktisk, da den eliminerer behovet for ekstra udendørs belysning.Praktisk justerbarhed: Med en manuel hældningsmekanisme kan brugerne nemt justere parasollens vinkel med minimal indsats. Denne funktion tillader præcis solblokering i løbet af dagen og sikrer en behagelig skyggeoplevelse uden besvær med teknologi. Den sammenklappelige design hjælper også med nem opbevaring, når den ikke er i brug.Moderne designelementer: Denne parasol rammer en balance mellem stilfuld, moderne æstetik og praktikalitet. Dens pulverlakerede finish komplementerer de rene linjer og minimale dekorationer, hvilket gør den til et alsidigt valg for forskellige designskemaer fra moderne til traditionelle udendørs rum.Udendørs plejeinstruktioner: Denne parasol er designet til udendørs brug og bør vedligeholdes med enk...

Produktspecifikationer

Kategori: Parasoller
Vægt: 9.7g
EAN: 8721158918482
Varenr.: 1602624
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål
1.089 kr
Til butik
Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål billede

Produktinformation

Den moderne haveparasollen er et stilfuldt supplement, der perfekt blander form og funktion til enhver udendørs indstilling. Denne runde parasol har rene, enkle linjer, der supplerer dens nyttige formål, og tilbyder en ideal skygge løsning i de solrige sommermåneder. Designet til at forbedre din have eller terrasse, kombinerer den ubesværet æstetisk appel med praktiske funktioner og imødekommer de afslappende øjeblikke udendørs, når beskyttelse mod solens skarpe stråler er nødvendig. Polyester og stål konstruktion: Parasollen er lavet af en robust kombination af polyester og stål. Dette sikrer fremragende holdbarhed, som kan modstå daglig brug og udendørs elementerne. Polyesterdugen blokerer effektivt UV-stråler, hvilket tilbyder solbeskyttelse og farvebevarelse, mens den solide stålramme giver en stabil og pålidelig struktur.Integrerede LED-lys: For ekstra atmosfære under aftenens samlinger inkluderer parasollen fleksible LED-strips. Disse strips kan nemt monteres og giver et blødt, indbydende skær, der forbedrer enhver nattelig havefest eller intim middag. Denne indbyggede belysningsløsning er praktisk, da den eliminerer behovet for ekstra udendørs belysning.Praktisk justerbarhed: Med en manuel hældningsmekanisme kan brugerne nemt justere parasollens vinkel med minimal indsats. Denne funktion tillader præcis solblokering i løbet af dagen og sikrer en behagelig skyggeoplevelse uden besvær med teknologi. Den sammenklappelige design hjælper også med nem opbevaring, når den ikke er i brug.Moderne designelementer: Denne parasol rammer en balance mellem stilfuld, moderne æstetik og praktikalitet. Dens pulverlakerede finish komplementerer de rene linjer og minimale dekorationer, hvilket gør den til et alsidigt valg for forskellige designskemaer fra moderne til traditionelle udendørs rum.Udendørs plejeinstruktioner: Denne parasol er designet til udendørs brug og bør vedligeholdes med enkle pleje retningslinjer. Regelmæssig aftørring med en blød klud vil sikre, at produktet forbliver livligt og rent. Opbevaring indendørs eller under et cover, når den ikke er i brug, vil forlænge dens levetid. Farve: Rød og sortMateriale: Polyester og stålSamlede dimensioner: 395 x 395 x 245 CM (L x B x H)Form: RundUV-bestandige materialerLøftemekanisme: ManuelStrømkilde: StikForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Have Parasol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 395 x 245 cm
Vægt: 9.7g
EAN: 8721158918482
Varenr.: 1602624
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål
1.089 kr
Til butik
Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 395 x 245 cm
Vægt: 9.7g
EAN: 8721158918482
Varenr.: 1602624
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Havesol Sand Og 395 X 395 X 245 Cm Polyester - Terrakotta
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
2Livera DK1.089 kr1.158 krKøb
3Vivas DK1.089 kr1.158 krKøb
4BoligRetning1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål

PriceData har fulgt prisen på Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål i 141 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 1.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 872 kr.

Den nuværende pris på 1.069 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Haveparasol Rød og Sort 395 x 395 x 245 cm Polyester og Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.069 kr50 kr (5%)
26. maj 20261.019 kr20 kr (2%)
16. maj 2026999 kr90 kr (10%)
15. maj 2026909 kr90 kr (9%)
14. maj 2026999 kr90 kr (10%)
5. maj 2026909 kr100 kr (12%)
4. feb. 2026809 kr10 kr (1%)
2. feb. 2026799 kr10 kr (1%)
1. feb. 2026809 kr10 kr (1%)
31. jan. 2026799 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret