Gå til hovedindhold

Schneider Electric Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110905199
Pris fra 90 krtil 106,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 16,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 10. maj

Sammenlign priser på Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric ZB5AD5, Drejekontakt, Sort, IP67, 29 mm, 29 mm, 46 mm
90 kr
Til butik
Schneider Electric ZB5AD5, Drejekontakt, Sort, IP67, 29 mm, 29 mm, 46 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse El
Farve: 1
Artikel nr.: ZB5AD5
EAN: 3389110905199
Varenr.: 1430629
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DREJEGREB 3 ST SORT ZB5AD5
91,3 kr
Til butik
DREJEGREB 3 ST SORT ZB5AD5 billede

Produktinformation

Trykknapper, dreje- og nøglegreb Harmony Style 5 (Serie XB5) kunststof Ø 22 mm - Komplette enheder - Paddetryk, sort Ø40mm Trykknapprogram Harmony style 5Trykknapprogrammet Harmony style 5 betegner serien af trykknapper, signallamper og lampetryk med kuns...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Starters
EAN: 3389110905199
Varenr.: 15844985078095
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drejegreb, 3 stillinger med retur ZB5AD5 - Schneider Electric
91,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til
98,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Drejegreb 3 St Sort Zb5Ad5
102,89 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Drejegreb 3 st sort zb5ad5
106,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
2EL-GROSSISTEN91,3 kr91,3 krKøb
3WATTOO.DK91,5 kr91,5 krKøb
4vvsfittings.dk98,75 kr98,75 krKøb
5Billigelogvvs.dk102,89 kr102,89 krKøb
6MaintainIt106,25 kr106,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til

PriceData har fulgt prisen på Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til i 165 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Harmony drejegreb i plast med et kort sort greb med 3 positioner og fjeder-retur til de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202690 kr7 kr (8%)
10. maj 202683 kr3 kr (3%)
9. maj 202686 kr3 kr (4%)
15. apr. 202683 kr5 kr (6%)
13. apr. 202688 kr1 kr (1%)
2. mar. 202689 kr3 kr (3%)
27. feb. 202686 kr1 kr (1%)
23. feb. 202687 kr1 kr (1%)
19. feb. 202688 kr1 kr (1%)
15. feb. 202689 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret