Gå til hovedindhold

Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

HerstalVæglampebeslagEAN: 7391534097837
Pris fra 424 krtil 765 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-35%424 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder billede

Produktinformation

Harlekin Væglampe Duo Matt Black skaber blikfang med sin elegante timeglasform, der både udgør en pryd for øjet og en praktisk tilføjelse til rummet. Designet har en smuk symmetri, der også afspejler sig i lysudstrålingen, når man tænder for lampen. Da denne belysningsmodel er udstyret med to lyskilder, retter lyset sig i et kombineret up- og downlight, der kastes op og ned ad væggen i et smukt, indirekte skær. Dette gør Harlekin Væglampe til den perfekte accentbelysning, både i større rum såvel som i mindre stuer, gange og korridorer. Da skærmen er fremstillet af mat opalglas, skinner lyset også gennem denne, så det flotte design fremhæves på smukkeste vis. Lampen er udstyret med en standardfatning, så man kan bestykke den med en pære efter eget valg. Harlekin Væglampe er en kreation fra de danske belysningsmestre hos Herstal. Lampen kommer i flere flotte farvevarianter.

Produktspecifikationer

Mærke: Herstal
Kategori: Væglamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: HB03047560105
EAN: 7391534097837
Varenr.: 4541050
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Herstal Harlekin duo væglampe Mat sort
-35%424 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Herstal Vägglampa Harlekin Duo mattsvart Herstal
-19%492 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Herstal Vägglampa Harlekin Duo mattsvart Herstal billede

Produktinformation

Vägglampa Harlekin Duo mattsvart Herstal, Herstal Harlekin Duo är en elegant och dekorativ vägglampa som kombinerar stil och funktion. Den har en up- & downlight-design som ger ett mjukt och effektfullt ljus både uppåt och nedåt. Perfekt för att skapa stämningsfull belysning i hallen, vardagsrummet eller sovrummet. Perfekt kombination av design och funktion, Den smarta up- & downlight-designen sprider ljuset mjukt och skapar en inbjudande atmosfär i rummet. Tack vare den kompakta storleken tar lampan minimalt med plats på väggen, samtidigt som den blir en snygg inredningsdetalj. Lätt att placera och använda, Harlekin Duo ansluts med en 2 meter lång sladd där strömbrytaren är smidigt placerad, vilket gör den enkel att tända och släcka. För att få rätt ljusstyrka väljer du själv två ljuskällor med E14-sockel (max 25W). Passar både moderna och klassiska hem, Oavsett om du vill ha en stilren lampa i sovrummet eller en snygg accentbelysning i hallen, är Harlekin Duo ett perfekt val. Import lampsockel: E14, Import Vikt: 1.00, Import Höjd: 320, Import Effekt: 25.00, Import skyddsklass: IP20, Import Farg Lev: Svart, Import Sladdlängd: 2.00, Import ljuskällaingår: 0, Import spänning: 230.00, Import Diameter: 105.00, Import material: Glas.

Produktspecifikationer

Mærke: Herstal
Kategori: Væglamper
EAN: 7391534097837
Varenr.: D45699
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Herstal, Harlekin Væglampe Duo Mattsvart
-10%765 kr
Før 850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK424 kr453 krKøb
2KitchenTime DK424 kr473 krKøb
3Teknikproffset DK492 kr551 krKøb
4Hulténs DK765 kr845 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 455 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Harlekin Væglampe Duo Matt Black Harlekin Duo Herstal - Stue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026424 kr12 kr (3%)
6. mar. 2026436 kr1 kr (0%)
20. feb. 2026435 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026434 kr101 kr (19%)
17. feb. 2026535 kr101 kr (23%)
9. feb. 2026434 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026433 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026432 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026433 kr1 kr (0%)
27. jan. 2026432 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret