Gå til hovedindhold

Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans

HansgroheMøblerEAN: 4059625455012
Pris fra 3.929 krtil 5.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.870 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3929 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Underskab Xelu Q 340x245mm lav/høj hvid
3.929 kr
Til butik
Underskab Xelu Q 340x245mm lav/høj hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Badeværelsesmøbler
Farve: 6
Artikel nr.: 10369968
EAN: 4059625455012
Varenr.: 21607511
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Xelu Q underskab 34x24,5 cm, højre, hvid højglans
-2%5.129 kr
Før 5.215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Xelu Q underskab 34x24,5 cm, højre, hvid højglans billede

Produktinformation

Elegante og praktiske badeværelsesløsninger Xelu Q-serien er skabt med fokus på familiens behov og de vigtige øjeblikke på badeværelset. Dette underskab med skuffer er ideelt til mindre badeværelser. Fordele ved Xelu Q serien: Kvalitet og alsidighed med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 34x26.5x60.5 cm
EAN: 4059625455012
Varenr.: 786701104
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Xelu Q underskab 34x24,5 cm, højre, hvid højglans
5.699 kr
Til butik
Hansgrohe Xelu Q underskab 34x24,5 cm, højre, hvid højglans billede

Produktinformation

Xelu Q - Design til de vigtige hverdagsstunder Xelu Q er en stilfuld og prisvindende serie, der er skabt med hele familiens behov i tankerne samt de betydningsfulde øjeblikke, der udspiller sig på badeværelset. Her kan du vælge imellem smukke underskabe,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 34x26.5x60.5 cm
EAN: 4059625455012
Varenr.: 786701104
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans
5.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.929 kr3.929 krKøb
2LavprisVVS5.129 kr5.129 krKøb
3CompletVVS5.699 kr5.699 krKøb
4BilligVVS DK5.799 kr5.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.929 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 5.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.017 kr.

Den nuværende pris på 3.929 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Hansgrohe Xelu Q underskab, 34x26,5 cm, højre, hvid højglans de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.929 kr1.770 kr (31%)
1. jun. 20265.699 kr570 kr (11%)
26. maj 20265.129 kr570 kr (10%)
24. maj 20265.699 kr570 kr (11%)
12. maj 20265.129 kr570 kr (10%)
11. maj 20265.699 kr570 kr (11%)
3. maj 20265.129 kr270 kr (6%)
3. apr. 20264.859 kr9 kr (0%)
14. mar. 20264.868 kr347 kr (7%)
13. mar. 20265.215 kr347 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret