Gå til hovedindhold

hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid

HansgroheSanitetEAN: 4059625352915
Pris fra 229 krtil 420 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 26. maj

Sammenlign priser på hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe WallStoris Papirholder med hylde MH
229 kr
Til butik
HansGrohe WallStoris Papirholder med hylde MH billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Badeværelses tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 4059625352915
EAN: 4059625352915
Varenr.: 8636868
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe WallStoris toiletrulleholder, hvid
249 kr
Til butik
Hansgrohe WallStoris toiletrulleholder, hvid billede

Produktinformation

Toiletrulleholder med hylde til dit WallStoris system Denne minimalistiske toiletrulleholder er en perfekt del af dit WallStoris system. Toiletrulleholderen har en hylde i toppen, hvor du f.eks. kan lægge din mobil, mens du er på toilettet. Det minimalist...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 230x97x100 mm
EAN: 4059625352915
Varenr.: 776421100
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hg Wallstoris Papirholder Med Hylde Mh
256,08 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe WallStoris toiletrulleholder, hvid
259 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hg wallstoris papirholder med hylde mh
263,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid
420 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
2CompletVVS249 kr249 krKøb
3Billigelogvvs.dk256,08 kr256,08 krKøb
4BilligVVS DK259 kr259 krKøb
5MaintainIt263,75 kr263,75 krKøb
6Elvvs.dk420 kr420 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid i 155 dage. Laveste pris i perioden er 206 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for hansgrohe WallStoris Papirholder med hylde, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026229 kr5 kr (2%)
26. maj 2026224 kr5 kr (2%)
24. maj 2026229 kr5 kr (2%)
17. maj 2026224 kr5 kr (2%)
16. maj 2026229 kr5 kr (2%)
12. maj 2026224 kr5 kr (2%)
11. maj 2026229 kr5 kr (2%)
3. maj 2026224 kr6 kr (3%)
30. apr. 2026230 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026231 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret