Gå til hovedindhold

Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000

HansgroheSanitetEAN: 4011097487304
Pris fra 62 krtil 94 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe afstandsstykke 7 mm til brusestang
-3%62 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe afstandsstykke 7 mm til brusestang billede

Produktinformation

Hansgrohe afstandsstykke 7 mm tilUnica'S Puro brusestang.

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Hansgrohe reservedele
Farve: chrome
Størrelse: 7 mm
EAN: 4011097487304
Varenr.: 737745924
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000
67 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Afstandsstykke 7 mm til Unica'S Puro
68,45 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe afstandsstykke 7 mm til Unica´S Puro
70,63 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe afstandsstykke 7 mm
75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe rektangulært fliseafstandsstykke 7 mm
79 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe afstandsstykke til Unica'S Puro
83,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Afstandsstykke 7 mm, krom
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS62 kr62 krKøb
2Elvvs.dk67 kr67 krKøb
3CS MEGASTORE DK68,45 kr107,45 krKøb
4EL-GROSSISTEN70,63 kr70,63 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb
6CompletVVS79 kr79 krKøb
7vvsfittings.dk83,75 kr83,75 krKøb
8Proshop DK94 kr133 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 72,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Hansgrohe Fliseafstandsstykke 7mm - nr. 97450000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202662 kr8,63 kr (12%)
24. maj 202670,63 kr8,63 kr (14%)
17. maj 202662 kr8,63 kr (12%)
16. maj 202670,63 kr8,63 kr (14%)
12. maj 202662 kr7,31 kr (11%)
11. maj 202669,31 kr7,31 kr (12%)
3. maj 202662 kr4 kr (6%)
18. apr. 202666 kr2 kr (3%)
17. apr. 202668 kr2 kr (3%)
9. apr. 202666 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret