Gå til hovedindhold

hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min.

HansgroheSanitetEAN: 4011097436111
Pris fra 98 krtil 147 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe perlator med begrænser M24x1 mm
-2%98 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe perlator med begrænser M24x1 mm billede

Produktinformation

Hansgrohe luftblander med begrænser M24x1 mm. Blander 5 l/m.

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Hansgrohe reservedele
Farve: chrome
Størrelse: 24 mm
EAN: 4011097436111
Varenr.: 745151023
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Perlator M24 med waterdimmer
102,21 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
103 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Perlator med begrnser M24x1 mm 5 l/m
116 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe perlator med begrænser M24x1 mm 5 l/m, krom
117,38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe luftblander m/begrænser M24x1 mm, 5 l/m
119 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe M24 perlator med begrænser, 5 liter/min
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe perlator m24 med waterdimmer
147 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS98 kr98 krKøb
2CS MEGASTORE DK102,21 kr141,21 krKøb
3Elvvs.dk103 kr103 krKøb
4WATTOO.DK116 kr116 krKøb
5EL-GROSSISTEN117,38 kr117,38 krKøb
6BilligVVS DK119 kr119 krKøb
7CompletVVS129 kr129 krKøb
8Proshop DK147 kr186 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min.

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for hansgrohe perlator M24x1 med vandbegrænser til 5 l/min. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202698 kr4,21 kr (4%)
24. maj 2026102,21 kr4,21 kr (4%)
17. maj 202698 kr4,21 kr (4%)
16. maj 2026102,21 kr4,21 kr (4%)
12. maj 202698 kr4,21 kr (4%)
11. maj 2026102,21 kr4,21 kr (4%)
3. maj 202698 kr2 kr (2%)
18. apr. 2026100 kr5 kr (5%)
17. apr. 2026105 kr5 kr (5%)
22. mar. 2026100 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret