Gå til hovedindhold

hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering

HansgroheSanitetEAN: 4011097519210
Pris fra 4.493 krtil 5.352,47 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 859,47 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.139 kr 3. apr.

Sammenlign priser på hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4493 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur m/temp.reg. 6V
4.493 kr
Til butik
hansGrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur m/temp.reg. 6V billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 31100000
EAN: 4011097519210
Varenr.: 3523316
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metris S håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-6%4.499 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Metris S håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Metris S berøringsfrit håndvaskarmatur Hansgrohe Metris S er et innovativt og berøringsfrit håndvaskarmatur, der giver maksimal komfort og hygiejne. Armaturet leveres med en praktisk temperaturregulering på siden og er drevet af et 6V batteri me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097519210
Varenr.: 704106104
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metris S håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
4.799 kr
Til butik
Hansgrohe Metris S håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Metris S berøringsfri vandhane innovation til dit badeværelse Tag din badeværelsesoplevelse til det næste niveau med dette berøringsfri Hansgrohe Metris S armatur. Dette er ikke bare en almindelig vandhane det er en innovativ løsning til moder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4011097519210
Varenr.: 704106104
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metris S håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
5.299 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering
5.317,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Metris S elektronisk håndvaskarmatur m/temp.reg. 6V, krom
5.352,47 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.493 kr4.493 krKøb
2LavprisVVS4.499 kr4.499 krKøb
3CompletVVS4.799 kr4.799 krKøb
4BilligVVS DK5.299 kr5.299 krKøb
5vvsfittings.dk5.317,5 kr5.317,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN5.352,47 kr5.352,47 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.844 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 4.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.423 kr.

Den nuværende pris på 4.493 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for hansgrohe Metris S Elektronisk håndvaskarmatur med temperaturregulering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.493 kr4 kr (0%)
1. jun. 20264.497 kr4 kr (0%)
30. maj 20264.493 kr4 kr (0%)
27. maj 20264.497 kr4 kr (0%)
26. maj 20264.493 kr4 kr (0%)
25. maj 20264.497 kr4 kr (0%)
22. maj 20264.493 kr4 kr (0%)
20. maj 20264.497 kr4 kr (0%)
19. maj 20264.493 kr4 kr (0%)
18. maj 20264.497 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret