Gå til hovedindhold

Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625336823
Pris fra 1.932 krtil 2.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.924 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1932 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bidétarmatur Finoris m/push-o. krom
1.932 kr
Til butik
Bidétarmatur Finoris m/push-o. krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Bidetbatterier
Farve: 6
Artikel nr.: 10293733
EAN: 4059625336823
Varenr.: 10197776
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom
2.082 kr
Til butik
Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom billede

Produktinformation

består af: 1-grebs bidétarmatur, bundventil fremspring 129 mm perlator med kugleled stråletype: laminarstråle maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 7,5 l/min keramisk kartusche push-open bundventil G 1 1/4 materiale bundventil: metal

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bidetbatterier
EAN: 4059625336823
Varenr.: 2930272
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Finoris bidetarmtaur, krom
2.299 kr
Til butik
Hansgrohe Finoris bidetarmtaur, krom billede

Produktinformation

Finoris 1-grebs bidetarmatur fra Hansgrohe Et elegant og tidløst design fuld af funktion. Dette bidetarmatur er i et elegant design, der ikke uden grund har vundet en reddot design award i 2021. Du kan vælge at skabe en iøjefaldende kontrast på dit badev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Toilettet
Farve: chrome
EAN: 4059625336823
Varenr.: 705290104
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Finoris bidetarmtaur, krom
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.932 kr1.932 krKøb
2Elvvs.dk2.082 kr2.082 krKøb
3BilligVVS DK2.299 kr2.299 krKøb
4CompletVVS2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.608 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.987 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.902 kr.

Den nuværende pris på 1.932 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Hansgrohe finoris 1-grebs bidetarmatur med push-open bundventil krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.932 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.933 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.935 kr5 kr (0%)
14. maj 20261.940 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.941 kr4 kr (0%)
18. apr. 20261.937 kr42 kr (2%)
3. apr. 20261.979 kr55 kr (3%)
14. mar. 20261.924 kr63 kr (3%)
13. mar. 20261.987 kr63 kr (3%)
3. mar. 20261.924 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret