Gå til hovedindhold

hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik

HansgroheSanitetEAN: 4059625229811
Pris fra 3.959 krtil 5.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.540 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.892 kr 14. mar.

Sammenlign priser på hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3959 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ecostat Comfort kararmatur, messing
-6%3.959 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Ecostat Comfort kararmatur, messing billede

Produktinformation

Hansgrohe Ecostat Comfort kar- og brusetermostat i messing Hansgrohe Ecostat Comfort giver dig en tryg løsning til både kar og bruser. Den integrerede termostat med sikkerhedsspærre ved 40 °C beskytter mod skoldning, og med et enkelt drej skifter du nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Badekar & spabade
Farve: gold
EAN: 4059625229811
Varenr.: 722376105
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Ecostat Comf kar/brusetermostat, poleret guld-optik
4.194 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ecostat Comfort kararmatur, guld
4.599 kr
Til butik
Hansgrohe Ecostat Comfort kararmatur, guld billede

Produktinformation

Hansgrohe Ecostat Comfort Pålidelig, fuldendt og elegant. Termostatarmaturet til kar har afspærrings-/omskifterventil mellem kar og brus samt mulighed for individuel temperaturbegrænsning, og sikkerhedspærren indstillet ved 40 °C sikrer, at vandet ikke e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Badekarret
Farve: gold
EAN: 4059625229811
Varenr.: 722376105
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik
4.648 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Ecostat Comfort kararmatur, guld
5.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS3.959 kr3.959 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.194 kr4.194 krKøb
3BilligVVS DK4.599 kr4.599 krKøb
4Elvvs.dk4.648 kr4.648 krKøb
5CompletVVS5.499 kr5.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.279 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 4.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.072 kr.

Den nuværende pris på 3.959 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for hansgrohe Ecostat Comfort termostatarmatur til kar/brus Poleret guld-optik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.959 kr235 kr (6%)
24. maj 20264.194 kr235 kr (6%)
17. maj 20263.959 kr276 kr (7%)
16. maj 20264.235 kr276 kr (7%)
12. maj 20263.959 kr236 kr (6%)
11. maj 20264.195 kr236 kr (6%)
3. maj 20263.959 kr236 kr (6%)
2. maj 20264.195 kr1 kr (0%)
30. apr. 20264.196 kr1 kr (0%)
25. apr. 20264.197 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret