Gå til hovedindhold

Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom

AxorSanitetEAN: 4011097239156
Pris fra 438 krtil 501,11 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 63,11 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXOR Starck bruseslange 1/2 1250 mm
438 kr
Til butik
AXOR Starck bruseslange 1/2 1250 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 28282000
EAN: 4011097239156
Varenr.: 3336857
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Axor Starck bruseslange, 1,25 meter, krom
459 kr
Til butik
Axor Starck bruseslange, 1,25 meter, krom billede

Produktinformation

Axor Starck er Hansgrohes eksklusive designlinje, hvor det ikke skorter på orginalt udtryk og klar funktionalitet. Serien er opkaldt efter Philippe Starck, som trækker inspiration fra naturen. Produktinformation: - Eksklusiv kunststofslange i metaloptik-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Axor
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 1.25 m
EAN: 4011097239156
Varenr.: 738110004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXOR Starck bruseslange, 1600 mm, krom
459 kr
Til butik
AXOR Starck bruseslange, 1600 mm, krom billede

Produktinformation

kunststofslange af høj kvalitet i metaloptik rengøringsvenlig kunststofoverflade slangelængde: 1,60 m kugleled der modvirker fordrejning af bruserslangen revnebeskyttet omløber bruserslange: cylindrisk omløber på begge siderAXOR er et mærke i Hansgrohe Group.

Produktspecifikationer

Mærke: AXOR
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 28282000
EAN: 4011097239156
Varenr.: 2895808
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom
466 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Axor Starck bruseslange, 1,25 meter, krom
469 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Axor Starck bruseslange, 1,25 meter, krom
499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Axor Starck slange L=1250 mm krom
501,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK438 kr477 krKøb
2CompletVVS459 kr459 krKøb
3Proshop DK459 kr498 krKøb
4Elvvs.dk466 kr466 krKøb
5LavprisVVS469 kr469 krKøb
6BilligVVS DK499 kr499 krKøb
7EL-GROSSISTEN501,11 kr501,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom i 160 dage. Laveste pris i perioden er 392 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 423 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Hansgrohe Axor Starck bruserslange 1/2´´, 1250mm, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026438 kr19 kr (4%)
16. maj 2026457 kr2 kr (0%)
3. maj 2026459 kr20 kr (5%)
18. mar. 2026439 kr10 kr (2%)
17. mar. 2026449 kr10 kr (2%)
9. feb. 2026439 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026438 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026439 kr10 kr (2%)
23. jan. 2026449 kr10 kr (2%)
22. jan. 2026439 kr47 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret