Gå til hovedindhold

hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid

HansgroheSanitetEAN: 4059625296820
Pris fra 763 krtil 932,35 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169,35 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 683 kr 26. maj

Sammenlign priser på hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 763 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid
763 kr
Til butik
hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid billede

Produktinformation

HG AddStoris hjørnehylde mat hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelseshylder
EAN: 4059625296820
Varenr.: 2806870
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hjørnehylde AddStoris mathvid
799 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris brusehylde, mat hvid
819 kr
Til butik
Hansgrohe AddStoris brusehylde, mat hvid billede

Produktinformation

Hjørnehylde til badet i mat hvid fra Hansgrohe AddStoris-serien Den lækre AddStoris-serie fra Hansgrohe tilbyder et hav af lækre badeværelsestilbehørs produkter i høj tysk kvalitet. Denne hjørnehylde er i mat hvid som giver badeværelset et mere luksuriøst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 305x43x184 mm
EAN: 4059625296820
Varenr.: 772667300
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris brusehylde, mat hvid
889 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANSGROHE hjørnehylde 305mm t/hjørne white
932,35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk763 kr763 krKøb
2CS MEGASTORE DK799 kr838 krKøb
3CompletVVS819 kr819 krKøb
4BilligVVS DK889 kr889 krKøb
5EL-GROSSISTEN932,35 kr932,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 421 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 662 kr.

Den nuværende pris på 763 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for hansgrohe Addstoris hjørnehylde 305mm mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026763 kr80 kr (12%)
26. maj 2026683 kr116 kr (15%)
24. maj 2026799 kr116 kr (17%)
17. maj 2026683 kr116 kr (15%)
16. maj 2026799 kr116 kr (17%)
12. maj 2026683 kr116 kr (15%)
11. maj 2026799 kr116 kr (17%)
3. maj 2026683 kr18 kr (3%)
3. apr. 2026701 kr28 kr (4%)
9. mar. 2026729 kr50 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret