Gå til hovedindhold

Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

HannspreeEAN: 4711404025020
Pris fra 4.786 krtil 6.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.333 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4786 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
4.786 kr
Til butik
Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hannspree
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: EB241CJB
EAN: 4711404025020
Varenr.: 25163458
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HANNspree Hybri - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8"
4.786 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hannspree Hybri 23.8" TN 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
5.382 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hannspree EB241CJB 23,8" skærm - 16:9, HDMI/DP/USB
6.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hannspree EB241CJB 23,8" skærm - 16:9, HDMI/DP/USB
6.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.786 kr4.786 krKøb
2Proshop DK4.786 kr4.786 krKøb
3CompuMail DK5.382 kr5.382 krKøb
4Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
5Vivas DK6.119 kr7.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

PriceData har fulgt prisen på Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere i 136 dage. Laveste pris i perioden er 4.786 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 5.852 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.447 kr.

Den nuværende pris på 4.786 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Hannspree Hybri - LED-skærm - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - TN - 180 cd/m² - 20:1 - 6 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.786 kr162,55 kr (3%)
26. maj 20264.948,55 kr30,45 kr (1%)
19. maj 20264.979 kr49 kr (1%)
12. maj 20264.930 kr49 kr (1%)
11. maj 20264.979 kr49 kr (1%)
10. maj 20264.930 kr223 kr (4%)
9. maj 20265.153 kr318 kr (6%)
16. apr. 20265.471 kr318 kr (6%)
10. mar. 20265.153 kr206 kr (4%)
9. mar. 20265.359 kr206 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret