Gå til hovedindhold

HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz

HANNS.GComputerskærmeEAN: 4711404021800
Pris fra 1.670 krtil 2.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 549 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1670 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15.6" HANNS.G HT161HNB Touch
-10%1.670 kr
Før 1.847 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
15.6" HANNS.G HT161HNB Touch billede

Produktinformation

HT Series, LED-skærm, 15.6", touchscreen, 1366 x 768 @ 60 Hz, 220 cd/m², 500:1, 12 ms, HDMI, VGA, hovedtelefon

Produktspecifikationer

Mærke: HANNS.G
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: HT161HNB
EAN: 4711404021800
Varenr.: 2771079
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz
1.979 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HANNspree HT161HNB 15,6" LED skærm
2.199 kr
Til butik
HANNspree HT161HNB 15,6" LED skærm billede

Produktinformation

Fordele ved 15,6" LED skærm til PCHANNspree HT161HNB er en kompakt 15,6" LED skærm, der passer perfekt til skrivebordet, receptionen eller det mobile arbejdsmiljø. Størrelsen gør den let at placere, mens den klare visning giver et behageligt overblik i hverdagen - fra e-mails og regneark til medieafspilning.Praktisk format til kontor og hjemHar du brug for en ekstra skærm til din bærbare computer eller en pladsbesparende løsning til hjemmekontoret? 15,6" formatet gør det nemt at organisere arbejdsrummet uden at gå på kompromis med læsbarheden. En LED-skærm er velegnet til daglige opgaver og enkel visning i butikker eller mødelokaler.Skærmtype: LEDSkærmstørrelse: 15,6"Model: HT161HNBBrand: HANNspree...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 3.9g
EAN: 4711404021800
Varenr.: 2149806
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HANNspree HT161HNB 15,6" LED skærm
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.670 kr1.670 krKøb
2CompuMail DK1.979 kr1.979 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz

PriceData har fulgt prisen på HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.670 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 1.948 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.787 kr.

Den nuværende pris på 1.670 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for HANNS.G HT161HNB 15.6" 1366 x 768 VGA (HD-15) HDMI 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.670 kr8 kr (0%)
1. jun. 20261.678 kr8 kr (0%)
31. maj 20261.686 kr8 kr (0%)
30. maj 20261.694 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.703 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.712 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.721 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.730 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.739 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.748 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret