Gå til hovedindhold

No brand Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing

No brandSanitetEAN: 4018422015737
Pris fra 9,9 krtil 27 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 17,1 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8,6 kr 27. maj

Sammenlign priser på Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9.9 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing
9,9 kr
Til butik
Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing billede

Produktspecifikationer

Mærke: KK Sourcing
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Messing rr og fittings Haneforlngere
EAN: 4018422015737
Varenr.: 743171515
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 15 mm Haneforlænger rå
11,76 kr
Til butik
1/2" x 15 mm Haneforlænger rå billede

Produktinformation

Haneforlængere anvendes til forlængelse af rør i varme- og brugsvandsystemer for at tilpasse, hvis afstanden mellem PEX-dåsen og kuglehanen er for lang.Haneforlængere af messing er fremstillet afzinkningsfri messing.

Produktspecifikationer

EAN: 4018422015737
Varenr.: 15843167240527
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
haneforlænger 1/2'' x 15 mm, muffe/nippel, rå messing
18,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Messing haneforlænger, 1/2" - 15 mm
25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Messing haneforlænger, 1/2" - 15 mm
25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
haneforlænger 1/2´´ x 15 mm, muffe/nippel, rå messing
25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2 x 15 mm Haneforlænger rå
26,3 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Messing haneforlænger, 1/2" - 15 mm
27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK9,9 kr9,9 krKøb
2EL-GROSSISTEN11,76 kr11,76 krKøb
3vvsfittings.dk18,75 kr18,75 krKøb
4BilligVVS DK25 kr25 krKøb
5LavprisVVS25 kr25 krKøb
6Elvvs.dk25 kr25 krKøb
7CS MEGASTORE DK26,3 kr65,3 krKøb
8CompletVVS27 kr27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing

PriceData har fulgt prisen på Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing i 161 dage. Laveste pris i perioden er 8,6 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 18,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 9,9 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Haneforlnger 1/2" x 15 mm, muffe/nippel, r messing - KK Sourcing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20269,9 kr1,3 kr (15%)
27. maj 20268,6 kr3,16 kr (27%)
26. maj 202611,76 kr2,76 kr (31%)
23. maj 20269 kr2,76 kr (23%)
22. maj 202611,76 kr2,76 kr (31%)
15. maj 20269 kr1,38 kr (13%)
10. maj 202610,38 kr
9. maj 202610,98 kr
8. maj 202611,5 kr7,25 kr (39%)
7. maj 202618,75 kr7,25 kr (63%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret