Gå til hovedindhold

KK Sourcing haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing

KK SourcingSanitetEAN: 4018422015522
Pris fra 13,75 krtil 18,3 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,55 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing
13,75 kr
Til butik
haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing billede

Produktinformation

Anvendes til: brugsvand og centralvarme, samt til rør, aftaphaner, forskruninger mmMax driftstemperatur +120°CMax driftstryk 10 bar Materiale: Messing CW617

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Armatur tilbehør og reservedele
Størrelse: 1/2 ''
EAN: 4018422015522
Varenr.: 743171510
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
haneforlænger 1/2x10mm - 1/2x10 mm rå messing
16 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
haneforlænger 1/2´´ x 10 mm, muffe/nippel, rå messing
17,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
haneforlnger 1/2" x 10 mm, muffe/nippel, r messing
18,3 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk13,75 kr13,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK16 kr55 krKøb
3Elvvs.dk17,5 kr17,5 krKøb
4WATTOO.DK18,3 kr18,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing

PriceData har fulgt prisen på haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing i 175 dage. Laveste pris i perioden er 12,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 18,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 13,75 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for haneforlænger 1/2'' x 10 mm, muffe/nippel, rå messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202613,75 kr2,5 kr (15%)
22. maj 202616,25 kr2,5 kr (18%)
24. apr. 202613,75 kr4,55 kr (25%)
23. apr. 202618,3 kr4,55 kr (33%)
28. mar. 202613,75 kr2,5 kr (15%)
27. mar. 202616,25 kr2,5 kr (18%)
22. mar. 202613,75 kr2,5 kr (15%)
21. mar. 202616,25 kr2,5 kr (18%)
6. mar. 202613,75 kr1,55 kr (10%)
5. mar. 202615,3 kr1,55 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret