Gå til hovedindhold

Adidas Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10

AdidasSkoEAN: 4054075209826
-4%Pris: 622,13 kr
1 forhandler
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 538 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 622.13 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MM Sport
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10
-4%622,13 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10 billede

Produktinformation

Handball Spezial indoor court shoes - black

Produktspecifikationer

Mærke: Adidas
Kategori: Sneakers
Farve: Sort
Størrelse: 44
EAN: 4054075209826
Varenr.: 70693

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MM Sport622,13 kr622,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10

PriceData har fulgt prisen på Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10 i 118 dage. Laveste pris i perioden er 538 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 586 kr.

Den nuværende pris på 622,13 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Handball Spezial indoor court shoes - black-9.5 UK | 44 | US 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026622,13 kr38,13 kr (7%)
20. maj 2026584 kr38,13 kr (6%)
15. apr. 2026622,13 kr77,13 kr (14%)
8. apr. 2026545 kr7 kr (1%)
1. apr. 2026538 kr7 kr (1%)
25. mar. 2026545 kr7 kr (1%)
18. mar. 2026538 kr31 kr (5%)
5. mar. 2026569 kr24 kr (4%)
26. feb. 2026545 kr77,13 kr (12%)
19. feb. 2026622,13 kr38,13 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret