Gå til hovedindhold

Superfruit Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram

Pris fra 159,5 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40,45 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149,95 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hamp protein pulver hemp powder) Superfruit 500 g
-20%159,5 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hamp protein pulver hemp powder) Superfruit 500 g billede

Produktinformation

Hamp proteinpulver (hemp powder) fra Superfruit Superfruits hamp protein er ideel til din smoothie eller shaker. Anvendelsesmuligheder Dette hamp proteinpulver kan bruges som en nærende tilføjelse til smoothies, shakes eller andre drikkevarer.

Produktspecifikationer

Kategori: Populære varer
Størrelse: 500 g
EAN: 7350039930582
Varenr.: 12226
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram
169 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Hampprotein ECO 500 g
175 kr
Til butik
Hampprotein ECO 500 g billede

Produktinformation

Hampaprotein EKO från Superfruit är ett utmärkt alternativ för dig som letar efter en kvalitativ produkt med högt proteininnehåll, och som annars är känslig eller allergisk mot mjölkbaserade proteinprodukter. Det är helt laktosfritt och passar även dig som är vegan!

Produktspecifikationer

Mærke: Superfruit
Kategori: Superfruit
Størrelse: OS
Artikel nr.: A7008-1
EAN: 7350039930582
Varenr.: A7008-1
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Hamp protein pulver (hemp powder) Superfruit, 500g.
179,09 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hamp protein pulver hemp powder - 500 gram
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk159,5 kr159,5 krKøb
2Økologisk-Supermarked169 kr169 krKøb
3Bodystore DK175 kr224 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk179,09 kr179,09 krKøb
5Duft og Natur199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram

PriceData har fulgt prisen på Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram i 150 dage. Laveste pris i perioden er 149,95 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 179,09 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 159,5 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Hamp protein pulver (hemp powder) 45% protein - 500 gram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026159,5 kr19,59 kr (11%)
30. maj 2026179,09 kr19,59 kr (12%)
28. maj 2026159,5 kr19,59 kr (11%)
27. maj 2026179,09 kr19,59 kr (12%)
23. maj 2026159,5 kr19,59 kr (11%)
22. maj 2026179,09 kr19,59 kr (12%)
12. maj 2026159,5 kr19,59 kr (11%)
11. maj 2026179,09 kr19,59 kr (12%)
20. apr. 2026159,5 kr9,55 kr (6%)
15. apr. 2026149,95 kr9,55 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret