Gå til hovedindhold

Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort

HamaRepeatere og transceivereEAN: 4047443411440
Pris fra 154 krtil 205 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 19. maj

Sammenlign priser på Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hama "X-Pointer" Wireless laser presenter Fjernbetjening til præsentation Sort
154 kr
Til butik
Hama "X-Pointer" Wireless laser presenter Fjernbetjening til præsentation Sort billede

Produktinformation

Hama "X-Pointer" Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - radio - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Hama
Artikel nr.: 139915
EAN: 4047443411440
Varenr.: 995718429
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hama "X-Pointer" Wireless laser presenter presentation remote control - black
169 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort
172 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hama Wireless Presenter X-Pointer Sort
-18%205 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK154 kr154 krKøb
2Proshop DK169 kr208 krKøb
3CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
4Teknikproffset DK205 kr254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort

PriceData har fulgt prisen på Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Hama X-Pointer Wireless laser presenter - Fjernbetjening til præsentation - RF - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026154 kr3 kr (2%)
27. maj 2026151 kr2 kr (1%)
19. maj 2026149 kr4 kr (3%)
18. maj 2026153 kr1 kr (1%)
14. maj 2026154 kr1 kr (1%)
13. maj 2026153 kr3 kr (2%)
12. maj 2026150 kr4 kr (3%)
8. maj 2026154 kr5 kr (3%)
6. maj 2026149 kr3 kr (2%)
5. maj 2026152 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret