Gå til hovedindhold

Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper

HamaLamineringsmaskinerEAN: 4007249505910
Pris fra 1.484 krtil 2.646 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.162 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.464 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1484 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hama Safe Auto M1200 papirmakulator Mikromakulering 60 dB 22,5 cm Sort
1.484 kr
Til butik
Hama Safe Auto M1200 papirmakulator Mikromakulering 60 dB 22,5 cm Sort billede

Produktinformation

Hama Safe Auto M1200. Makuleringstype: Mikromakulering, Arbejdsbredde: 22,5 cm, Makuleringsstørrelse: 4 x 20 mm. Strømforbrug (typisk): 80 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V. Bredde: 370 mm, Dybde: 260 mm, Højde: 523 mm. Antal pr. pakke: 1 stk. Garantiperiode: 2 År...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hama
Artikel nr.: 50591
EAN: 4007249505910
Varenr.: 1003676964
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper
1.721 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hama Safe Auto M1200 paper shredder
1.791 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Papirmakulator P4 Sikkerhed, Automatisk og Manuel Indføring, 25L Beholder
-13%2.589 kr
Før 2.979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hama Makulator Safe Auto M1200
2.646 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.484 kr1.484 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.721 kr1.790 krKøb
3Proshop DK1.791 kr1.791 krKøb
4Estore DK2.589 kr2.589 krKøb
5Teknikproffset DK2.646 kr2.725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper

PriceData har fulgt prisen på Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.464 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 3.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.646 kr.

Den nuværende pris på 1.484 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Hama Safe Auto M1200, Mikromakulering, 22,5 cm, 4 x 20 mm, 25 L, 60 dB, Knapper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.484 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.483 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.484 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.480 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.478 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.479 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.478 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.479 kr3 kr (0%)
12. maj 20261.482 kr309 kr (17%)
8. maj 20261.791 kr316 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret