Gå til hovedindhold

Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990

Halo DesignLoftslampebeslagEAN: 5705639719990
Pris fra 418 krtil 639 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337,6 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 418 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Ultra Light plafond, Ø30 cm
418 kr
Til butik
Halo Design Ultra Light plafond, Ø30 cm billede

Produktinformation

Flot LED plafond med indbygget 3-step lysdæmper funktion Smart og nem LED plafond som du kan dæmpe i 3 steps UDEN du har en lysdæmper kontakt derhjemme. Derudover er den bare super flot at kigge på! Indbygget lysdæmper med 3 lysstyrker- Som ikke kræver l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 30 cm
EAN: 5705639719990
Varenr.: 6242100254
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Ultra Light loftlampe, Ø30 cm
419 kr
Til butik
Halo Design Ultra Light loftlampe, Ø30 cm billede

Produktinformation

Loftlampe med indbygget 3-step lysdæmper funktion på Ø29 cm Smart LED loftlampe med indbygget lysæmper funktion. Funktionen kræver IKKE en lysdæmper kontakt. Lampen har 2W integreret lyskilde der sikre at der bruges mindst muligt strøm. Basic LED plafond...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 30 cm
EAN: 5705639719990
Varenr.: 6242100254
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990
422 kr
Til butik
Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990 billede

Produktinformation

Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990Ultra light plafond sort kant fra Halo Design går forrest i rækken inden for design og teknologiPlafonden er designet og udviklet af Michael Waltersdorff, der med sin passion for lys og design har lagt vægt på at få skabt en ny vinkel med denne lampeLys behøver ikke at være kedeligt, derfor valgte Halo Design at fokusere på at skabe mest muligt lys og samtidig få den funktionelle del integreret i lampenMed sine 1450 lume...

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Loftlampe
Vægt: 1g
Artikel nr.: 719990
EAN: 5705639719990
Varenr.: 2131826
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Ultra Light loftlampe, Ø30 cm
479 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ultra Light Loftlampe 3-step Ø30 IP54 Halo Design - Badeværelse - Plastik
-9%545 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halo Design Ultra Light loftlampe, Ø30 cm
569 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Ultra Light loftlampe, Ø30 cm
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk418 kr418 krKøb
2LavprisEl419 kr419 krKøb
3Homeshop DK422 kr422 krKøb
4Greenline479 kr479 krKøb
5Lampemesteren DK545 kr545 krKøb
6LavprisVVS569 kr569 krKøb
7BilligVVS DK639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990

PriceData har fulgt prisen på Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990 i 113 dage. Laveste pris i perioden er 337,6 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 418 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Halo Design Ultra Light plafond 3 step Ø30 cm 3000 K 3 step IP54 - 719990 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026418 kr1 kr (0%)
3. maj 2026419 kr7 kr (2%)
30. apr. 2026412 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026413 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026414 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026415 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026416 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026417 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026418 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026419 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret