Gå til hovedindhold

Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583

Halo DesignBelysning – tilbehørEAN: 5705639720583
Pris fra 31,68 krtil 119 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 87,32 kr (73% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.68 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Outlet: Halo Track 230V, EL-samler Sort
-33%31,68 kr
Før 47 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: Halo Track 230V, EL-samler Sort billede

Produktinformation

Halo Track 230V EL-samler til professionelle lysskinner Halo Track 230V EL-samler er en essentiel komponent til montering af strømskinner i en ubrudt linje. Den sikrer en stabil og direkte strømføring mellem skinnerne, hvilket gør det muligt at udvide bel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Outlet
EAN: 5705639720583
Varenr.: 9110
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Outlet: Halo Track 230V, EL-samler Sort
-24%35,64 kr
Før 47 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: Halo Track 230V, EL-samler Sort billede

Produktinformation

Med en Halo Track 230V, EL samler Kan du nemt montere flere strømskinner sammen i en lige linje, da disse sikre at strømmen føres videre til næste skinne. Effektiv samling til dine Halo Track 230V skinner Halo Track 230V, EL-samler Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Outlet
EAN: 5705639720583
Varenr.: 9110
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583
58 kr
Til butik
Halo Design CONNECTOR  f. Halo-Track  sort - 720583 billede

Produktinformation

Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583Halo Track Skinne samler led bruges, hvis man har behov for at kunne flytte meget rundt med pendlerne. Skinnerne kan fås i to forskellige længder - 1,2 og 2 meter, der kan saves til efter behov, samt samles i forlængelse med El-samler, 90 gr. vinkel stykke eller med variabelt knæk, hvis der vælges Flex samler. Design din helt egen lysskinne i hjemmet og i de rum du ønsker at få lys over land. Halo track skinnesystem er et helt unikt system, h...

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Tilbehør Belysning
Vægt: 1g
Artikel nr.: 720583
EAN: 5705639720583
Varenr.: 1878417
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F samlestykke, sort
69 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F samlestykke, sort
69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F samlestykke, sort
95 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F samlestykke, sort
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CONNECTOR f. Halo-Track sort
115,05 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F samlestykke, sort
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store31,68 kr31,68 krKøb
2DetLED.dk35,64 kr35,64 krKøb
3Homeshop DK58 kr58 krKøb
4Greenline69 kr69 krKøb
5LampeGuru.dk69 kr69 krKøb
6BilligVVS DK95 kr95 krKøb
7LavprisEl95 kr95 krKøb
8EL-GROSSISTEN115,05 kr115,05 krKøb
9LavprisVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583

PriceData har fulgt prisen på Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 31,68 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 31,68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Halo Design CONNECTOR f. Halo-Track sort - 720583 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202631,68 kr3,96 kr (11%)
15. maj 202635,64 kr3,96 kr (10%)
2. maj 202639,6 kr4,95 kr (11%)
17. apr. 202644,55 kr2,45 kr (5%)
27. mar. 202647 kr2 kr (4%)
23. mar. 202645 kr1,4 kr (3%)
16. mar. 202646,4 kr
14. mar. 202647 kr4 kr (9%)
27. feb. 202643 kr9 kr (17%)
12. feb. 202652 kr18 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret