Gå til hovedindhold

Hairburst BP HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml

Hairburst BPHårplejeEAN: 5060743581483
Pris fra 116 krtil 350 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml
116 kr
Til butik
HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml billede

Produktinformation

En fugtgivende tonic, der plejer både hovedbund og hår og hjælper med at skabe de bedst mulige betingelser for øget hårvækst. Sammensætningen af ingredienser arbejder for et afbalanceret mikrobiom og kan lindre tør og skællende hovedbund og kløe. Produktet er vegansk. Nøgleingredienser og deres egenskaber: Aloe Vera - Fugter, blødgør og beroliger irriteret hud. Rispeptid - Afbalancerer pH-værdien i huden og beskytter mod betændelse. Kokosnødekstrakt - Fugter og stimulerer cellefornyelsen. Piroctone Olamine - Effektivt mod den svamp, der kan forårsage skæl. Hyaluronsyre - Hjælper med at genoprette hudens fugtbalance. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: HAIRBURST
Kategori: Hårmaske
EAN: 5060743581483
Varenr.: C89889
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic 150 ml
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic 150 ml billede

Produktinformation

Hydrating & Balancing Scalp Tonic er hudpleje til hovedbunden, formuleret for at fugte i dybden og opretholde en sund pH-balance. Med niacinamid og hyaluronsyre beskytter den mod fugttab, mens rispeptider normaliserer pH-niveauet og reducerer betændelse og følsomhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Hairburst BP
Kategori: Behandling
Artikel nr.: HB_TONIC
EAN: 5060743581483
Varenr.: 3311662
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic 100 ml
350 kr
Til butik
Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic 100 ml billede

Produktinformation

Opnå en sund og afbalanceret hovedbund med Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic. Denne lette og nærende tonic er specielt udviklet til at fugte, berolige og genoplive din hovedbund, hvilket skaber de optimale betingelser for en sund hårvækst og et strålende hår.Formuleret med en blanding af beroligende og hydrerende ingredienser som aloe vera, grøn te-ekstrakt og provitamin B5, giver dette tonic øjeblikkelig lindring til en irriteret og tør hovedbund, samtidig med at det tilfører dybdegående fugt og næringsstoffer til huden.Den lette formel absorberes hurtigt uden at efterlade en fedtet eller tung fornemmelse, hvilket gør den ideel til daglig brug. Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic bidrager til at opretholde en sund pH-balance i hovedbunden, samtidig med at den fremmer en optimal hårvækst og forbedrer hårets styrke og glans.Anvendelse:Påfør tonicen direkte på hovedbunden og massér forsigtigt ind i huden. Brug den dagligt som en del af din hårplejerutine for at opnå de bedste resultater.Giv din hovedbund den kærlighed og pleje, den fortjener, med Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hairburst
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 5060743581483
EAN: 5060743581483
Varenr.: 5060743581483

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK116 kr165 krKøb
2Cocopanda DK195 kr195 krKøb
3Beautycos DK350 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml

PriceData har fulgt prisen på HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for HAIRBURST Haiburst Hydrating & Moisturising Scalp Repair Tonic 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026116 kr3 kr (3%)
11. apr. 2026119 kr
27. mar. 2026119,95 kr12,05 kr (9%)
26. mar. 2026132 kr12,05 kr (10%)
8. mar. 2026119,95 kr12,05 kr (9%)
7. mar. 2026132 kr12,05 kr (10%)
14. feb. 2026119,95 kr12,05 kr (9%)
13. feb. 2026132 kr12,05 kr (10%)
5. feb. 2026119,95 kr12,05 kr (9%)
4. feb. 2026132 kr12,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret