Gå til hovedindhold

Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g

New NordicHårplejeEAN: 5021807459698
Pris fra 227,95 krtil 327,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic Hair Gro
-29%227,95 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Nordic Hair Gro billede

Produktinformation

Hair Gro HÅRVÆKST Hair Gro er en tablet, der kombinerer æbleekstrakt og palmefrugtolieekstrakt, standardiseret til at indeholde 30% tocotrienoler, som er en del af E-vitaminfamilien. Tabletten indeholder også ekstrakter fra hirse, padderokke, aminosyrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
Kategori: Hår
EAN: 5021807459698
Varenr.: 45969
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
New Nordic Hair Gro 60 pieces
-29%233,58 kr
Før 327 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Nordic Hair Gro 60 pieces billede

Produktinformation

New Nordic Hair Gro 60 Pieces er en tablet af æble ekstrakt og palmefrugt olie ekstrakt. Tabletten indeholder yderligere ekstrakt af hirse, padderokke/kjerringrokk, aminosyre, biotin og zink. Indholdet af biotin og zink bidrager til at vedligeholde et nor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5021807459698
Varenr.: 96762
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g
248,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hair Gro - 60 kapsler - New Nordic
254 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic - Hair Gro - 60 Stk
-6%279 kr
Før 298 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hair Gro - 60 kapsler
327,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk227,95 kr227,95 krKøb
2NiceHair.dk233,58 kr233,58 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk248,95 kr248,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked254 kr254 krKøb
5BilligParfume.dk279 kr279 krKøb
6Duft og Natur327,95 kr327,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g

PriceData har fulgt prisen på Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 214,95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 227,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026227,95 kr21 kr (8%)
30. maj 2026248,95 kr21 kr (9%)
28. maj 2026227,95 kr5,63 kr (2%)
27. maj 2026233,58 kr5,63 kr (2%)
23. maj 2026227,95 kr5,63 kr (2%)
22. maj 2026233,58 kr5,63 kr (2%)
12. maj 2026227,95 kr26,05 kr (10%)
11. maj 2026254 kr26,05 kr (11%)
7. apr. 2026227,95 kr26,05 kr (10%)
6. apr. 2026254 kr26,05 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret