Gå til hovedindhold

Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S

HagerEludstyrEAN: 3250612400133
Pris fra 340 krtil 448,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 108,75 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Kontaktor 25A 4 sl 230VAC 2M brumfri
-1%340 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hager Kontaktor 25A 4 sl 230VAC 2M brumfri billede

Produktinformation

Kontaktor 25A 4 sl 230VAC 2M brumfri Produkt beskrivelse: Kontaktor 25A 4 slutte 230VAC brumfriVelegnet til styring og kobling af belysningsanlæg og varme i bolig og kontormiljøer hvor en støjfri drift og kobling ønskesNominel spænding: 400V 50/60HzDriftskategori : AC1Antal koblinger: 1.000.000Drift temp.: -10 til 50 ° C Tilslutning: massiv...

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: ESC425S
EAN: 3250612400133
Varenr.: 2748800
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager ESC425S, 400 V
375 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hager - Kontaktor, 25A, 4 slutte, 2M, 230Vac spole brumfri
407 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTOR 25A 4S 2M BRUMFRI
410,61 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S
415 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontaktor 25A 4S 2M Brumfri
431,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktor 25a 4s 2m brumfri
448,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK340 kr379 krKøb
2CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
3WATTOO.DK407 kr407 krKøb
4EL-GROSSISTEN410,61 kr410,61 krKøb
5Elvvs.dk415 kr415 krKøb
6Billigelogvvs.dk431,55 kr431,55 krKøb
7MaintainIt448,75 kr448,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S

PriceData har fulgt prisen på Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S i 166 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Hager Kontaktor 25A 4 slutte 230V 2 modul, din-skinne, brumfri, ESC425S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026340 kr2 kr (1%)
28. maj 2026342 kr1 kr (0%)
18. maj 2026343 kr3 kr (1%)
16. maj 2026346 kr31 kr (8%)
15. apr. 2026377 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026375 kr13 kr (3%)
10. mar. 2026388 kr8 kr (2%)
4. mar. 2026380 kr5 kr (1%)
2. mar. 2026375 kr2 kr (1%)
10. feb. 2026373 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret